Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses

Cevap: Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses

Benim duydugum ses videolardakinden farkli. Sanki goklerde bomba patliyor ardarda. Neredeyse 20 dakikadir durmadi.

war of the worlds filmindeki tripodlarin cikardigi sese benziyo videodakiler biz duyamadik dahada

Gecenin bi yarisi disarida tek basina durunca, insan ister istemez her sesi esrarengiz olarak algiliyor bu son olaylardan sonra :ka23:

Benim pencere falan kapalı ama sanki bir sesler var ama tırsmıyorum değil.

Gscimbom da amma mistik bir havaya burundu son gunlerde, alacakaranlik kusagi gibi.

abi çık balkona yada cam kenarına geç tüm ses yapan şeyleri kapat pc-tv gibi 5 - 10 dakika otur dışarı çok fazla ses yapan bişey yoksa bir süre sonra wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sesini duyucaksın birazda dinazor bağrısı gibi bi ses gerçekten

edit: duydun mu duydun mu abi,üff uyudun mu yoksa .s.s

Uyumuşum ya :sad007: haykırdı mı ses :D

Wuuuuuuuu sesi diyorum acaba elektrik sesi olabilir mi, ulan aslında felaket elektirk radyasyonu altında yaşıyoruz ha :)

İstanbul değil ayrıca :ays: İZMİR :D

Daha baba olcaz yahu 2013 te ne sesi.. Kafanizin icinde sesler duyuyorsunuz.. Videolad fake gibi duruyor..onun disinda Hollandada ses mes yok..

Üst Alt