Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses

Cevap: Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan SesSes sanki iğne deliği kadar ince bir ses.Aynı sesimi duyuyor.Kulağımı zonklatır gibi ara ara geliyor :)
 
Cevap: Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Sestem otoyolu da sessiz.kanal d binasına yol alıyorum şu an:cheeky-smiley-022:
 
Cevap: Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Sesdün 30dk bugünde 20dk dinledim ama bişey duyamadım yine. İstanbul-Bahçeşehirdeyim. Kyaseri'dee i kız arkadaşımıda uyardım o da daha duymamış. bence bu olay toplu bir kandırmaca girişimi olmasın avrupalılarca? :)
 
Cevap: Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Sesgüngörene gelipte gününü göremeyen varsa şu an gelsin. elimizde sopalar güngören mezarlığının ordayız.:31: ama sesi duyunca bizde kaçarız herhal.:cicek:
 
Cevap: Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Sesses baya azaldı gibivideo da çok yavaş yükleniyor uyuya kalırsam yarın koyarım videoyu :yenieek:
 
Cevap: Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan SesForuma koyulan videoların hepsini seyrettim ve çıkan sesin o kadar büyük olmasına rağmen sadece belirli kişiler tarafından duyulması çok garibime geldi.
 
Cevap: Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Sesbende yalan yok dostumşu an upload bekliyorum videoyu merak eden bir arkadaş için.Onu koyar yatarım inanmak size kalmıs
 
Cevap: Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan SesForumu okudum ve acaba Bolu'da duyacak mıyım diye balkona çıktım.Evet bende bir ses duydum.Muhtemelen forumu okumasaydım yada konudan haberdar olmasaydım hiç takmayacaktım.Belki bu ses burada her gece oluyordu.Bana yaşadığınız psikolojik gibi geldi.Videolarda duyduğum ses gibi ses duysam böyle demem inan.Ve herkes bunu konuşur.Bir laf duymuştum Olağandışı olaylar olağanüstü ilgi yaratır diye.Bu tip konular her zaman böyledir.Bakalım önümüzdeki ne olacak.

Yalancı falan demiyorum ama cidden psikolojik olabilir bazılarımızın ki.
 
Cevap: Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan SesYok ya ciddi bir şekilde Motor sesi gibi böyle magnetik bir ses var... Geceleri ama videodaki gibi gürültülü olmuyor..
 
Üst Alt