Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses

Cevap: Son Günlerde Geceleri Duyulan Enteresan Ses

Ses sanki iğne deliği kadar ince bir ses.Aynı sesimi duyuyor.Kulağımı zonklatır gibi ara ara geliyor :)

tem otoyolu da sessiz.kanal d binasına yol alıyorum şu an:cheeky-smiley-022:

dün 30dk bugünde 20dk dinledim ama bişey duyamadım yine. İstanbul-Bahçeşehirdeyim. Kyaseri'dee i kız arkadaşımıda uyardım o da daha duymamış. bence bu olay toplu bir kandırmaca girişimi olmasın avrupalılarca? :)

güngörene gelipte gününü göremeyen varsa şu an gelsin. elimizde sopalar güngören mezarlığının ordayız.:31: ama sesi duyunca bizde kaçarız herhal.:cicek:

ses baya azaldı gibi

video da çok yavaş yükleniyor uyuya kalırsam yarın koyarım videoyu :yenieek:

Foruma koyulan videoların hepsini seyrettim ve çıkan sesin o kadar büyük olmasına rağmen sadece belirli kişiler tarafından duyulması çok garibime geldi.

bende yalan yok dostum

şu an upload bekliyorum videoyu merak eden bir arkadaş için.Onu koyar yatarım inanmak size kalmıs

Forumu okudum ve acaba Bolu'da duyacak mıyım diye balkona çıktım.Evet bende bir ses duydum.Muhtemelen forumu okumasaydım yada konudan haberdar olmasaydım hiç takmayacaktım.Belki bu ses burada her gece oluyordu.Bana yaşadığınız psikolojik gibi geldi.Videolarda duyduğum ses gibi ses duysam böyle demem inan.Ve herkes bunu konuşur.Bir laf duymuştum Olağandışı olaylar olağanüstü ilgi yaratır diye.Bu tip konular her zaman böyledir.Bakalım önümüzdeki ne olacak.

Yalancı falan demiyorum ama cidden psikolojik olabilir bazılarımızın ki.

Yok ya ciddi bir şekilde Motor sesi gibi böyle magnetik bir ses var... Geceleri ama videodaki gibi gürültülü olmuyor..

Üst Alt