Son Maçta TT Arena'nın Kapıları Taraftara Açılsın, Sinerji Yaratalım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son Maçta TT Arena'nın Kapıları Taraftara Açılsın, Sinerji Yaratalım

Cevap: Son Maçta TT Arena'nın Kapıları Taraftara Açılsın, Sinerji Yaratalım

offffff mükemmel olur mükemmel

şu an bir düşündüm de tüylerim diken diken oldu. bursadan gelirim öyle bişey olursa

devam devam

albayraklar falan herkes twitlesin kesin olur bu is

GSCimbom hesabindan RT'lense, daha büyük bir kitleye ulasir.

ahaha son maç şampiyonlugu garantilersek fıstık gibi olur

boşa birkaç gün beklenmez kutlanması için

güzel fikir :ka21:

Eğer şampiyonluğumuzu timsaha yatmamak için son maçtan önce garantilersek müthiş bir fikir mutlaka izlerim..

Kupayı takım şükrü saraçoğlundan alıp TTArenaya getirir ve sabaha kadar hem şampiyonluğu kutlarız hem de eğleniriz

Puan eşitliğinde dahi Arena'da toplanılmalı aslında. Ben ne kadar karamsar olsam da içimde hep küçük bir umut ışığı var ve bu tür şeylere inanırım, 55.000 kişinin umutla bir araya gelmesi muhteşem bir enerji yumağı oluşturur.

Sezon sonu TTArenanın çimlerine inmek ve takımın kadıköyden kupayla dönüşünü beklemek var ya tüylerim diken diken oluyor

Kadikoy'e sampiyon gidersekmis peh yesinler. Ne kadar da korkuyorsunuz sikecilerinden, saka gibi. Eger son maca kalirsa orda Kadikoyde kesinlikle yenilmeyiz, biraz becerikli olursakta kazaniriz yazin bunu. Sampiyonluk sarkisi dusmesin dillerden.

Bu arada bu dusunce kesinlikle her halukarda yapilmalidir, muthis olur.

Kadikoy'e sampiyon gidersekmis peh yesinler. Ne kadar da korkuyorsunuz sikecilerinden, saka gibi. Eger son maca kalirsa orda Kadikoyde kesinlikle yenilmeyiz, biraz becerikli olursakta kazaniriz yazin bunu. Sampiyonluk sarkisi dusmesin dillerden.

Bu arada bu dusunce kesinlikle her halukarda yapilmalidir, muthis olur.

ben takıma güveniyorum ama bizdeki şansızlık beni düşündürüyor

timsaha yatmayalım sonra arenada

Timsahlık durum yok ortada :). Orada dev ekranlarda maçı izleyeceğiz, kaybedersek beraber üzülür; kazanırsak beraber kutlarız şampiyonluğu.

Timsahla ne alakası var. Sonuçta bunu Almanlar, Hollandalılar vs pek çok ülke taraftarları yapıyor. Hatta Euro 2008 zamanında Taksim'e dev ekran konmuş ve maçlar oradan izlenmişti. Topluca izleyince galibiyet garantisi vermiyorlar kimseye. Ayrıca o statta toplanıp maç izleyince şampiyonluk kutlanmış olmuyor, maç sonucuna göre olası bir şampiyonluk kutlaması yapılacak hepsi bu. Son hafta maçını kendi sahamızda oynadığımızı ama kaybettiğimizi düşün. Kaybettiğin halde fbliler gibi kutlama yapmazsan timsahlık bir durum olmaz.

Ayrıca kaybetme falan olmayacak. Bu şampiyonluk sonuna kadar bizim hakkımız ve hak eden de hakettiğine sonunda ulaşır..

herhalükarda yapılmalı yemişim timsahı takım arenada 55 bin kişiyi düşününce heralde motivasyonun kralı olur. f7 etkilenir bu durumdan

Böyle birşeye mümkün değil izin vermezler..

Fener stadından ayrılacak 50 bin kişiyle TTarena dan ayrılacak 55 bin kişinin karşılaşması Savaş başlatır resmen bu ülkede...

UEFA'nın aynı gün aynı şehirdeki derbilere izin vermemesinin nedeni de bu zaten...

Ha uygulanırsa mükemmel olur orası ayrı..

ttarenadaki ambiyans GSTV den felan soyunma odasına aktarılırsa ekstra motivasyon olur o zaman olabilir işte

Üst Alt