Son - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son

Cevap: Son (Yeni bir Lost başlıyor !!!)

Dizinin başlangıç tarihi henüz açıklanmadı ama muhtemelen Ocak ayında başlayacak.

Dizinin bazı bölümleri Tahran'da çekilecekmiş.

Erkan Can'ın komiseri oynadığı söyleniyor.

son-dizisinin-cekimleri-basladi-3184747_b.jpg

Lost'un aynisini yapacaklarsa bolumleri uzatmalilar, 30 bolume sigdiramazlar :asd:

ulan bende abrams yeni bir dizi çıkarmış sandım ki bizim çakma yerlilerin uydurma dizisiymiş. konusu ne acaba lostun birebir aynısımı. eğer öyleyse komedi niyetine izleriz.

yapmici ezelin yapimcisi bu dizi eger düzgün reyting almazsa yazik olur lostun aynisi olmaz insallah.

Aslında başlıktaki Yeni bir Lost ifadesi biraz insanları yanıltıyor. Sadece düşen bir uçak olduğunu biliyoruz, sanmıyorum Lost'u kopyalayacaklarını ekip o kadar amatör bir ekip değil.

Erkan Can'ın GEMİDE filmindeki oyunculuğu ders diye okutulur yeni yetme oyunculara. İçlerinde sağlam oyuncu Erkan Can gerisi tırt

Ben Lost'u birebir senaryo benzerliğiyle kopyalayacaklarını sanmıyorum. Öyle bir hataya düşmezler heralde :)

Zaten ev hanımlarımıza yönelik olduğundan dizilerimiz,dehşet bir kurguya-senaryoya gerek kalmıyor...Hamur işleri çay eşliğinde yenir,dizide kaçırmalık sahneler olabilir. Halbuki "Lost" öyle miydi ?

Maşallah. Lostta yarım kalan soruların cevaplarını vericek Dr. şephırt karakteriyle Erkan Can reyis.

1) Sırf uçak düştü diye mi yeni bir Lost olarak lanse ediliyor burada? Eğer öyleyse çok saçma olmuş başlığın değiştirilmesini talep ediyorum.

2) 25 bölüm sürecekmiş bunu eleştirenler var nedenini anlamış değilim. Demek ki adamlar önceden dizinin sonuna kadar olan tüm senaryoyu planlamışlar. Herhangi bir dizi gibi bu sezon tuttu hadi bir sezon daha çekelim demeyecekler ki bu mükemmel olmuş.

3) Oyuncu kadrosu çok iyi, Erkan Can ve Yiğit Özşener için bile izlenir. Yönetmen de oldukça iyiydi Ezel'de, müzikler zaten Toygar Işıklı reisten gelecek on numara olacağına eminim.

Çoğu yerde fragmandan yola çıkılarak Lost'a bağlanmış. Saçma bir tanıtım olmuş. Losta benzetsinler ve izlesinler taktiği olabilir.

Üst Alt