Songalia Yerine Boris Savovic - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Songalia Yerine Boris Savovic

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Boris Savovic

Songaila bu adamın bu haliyle bile üstün bir oyuncu, rezalet bir transfer bunun ötesi yok, son yıllarda basketbol takımımıza gelmiş en fiyasko olucağından hiç şüphem yok kimse izlendin mi gelince oynar falan filan demesın 1 kere degıl 3-4 kere ızledım, hiçte bi cacık olmaz Bandırma macında 10-15 atar oonun dısında o salladıgı ucluklerınden gıren olursa 1-2 mac daha cıft hane atar baskada bı cacık yıyemez.

izlemediğin adam hakkında yorum yapma, kaç kere izledin atarlı atarlı yazıyorsun.

Songaila bu adamın bu haliyle bile üstün bir oyuncu, rezalet bir transfer bunun ötesi yok, son yıllarda basketbol takımımıza gelmiş en fiyasko olucağından hiç şüphem yok kimse izlendin mi gelince oynar falan filan demesın 1 kere degıl 3-4 kere ızledım, hiçte bi cacık olmaz Bandırma macında 10-15 atar oonun dısında o salladıgı ucluklerınden gıren olursa 1-2 mac daha cıft hane atar baskada bı cacık yıyemez.

Hasbinallah...

Cevap: Songalia yerine Boris Savovic

1_boris_savovic.jpg

hayirli olsun hic tanimam etmem ama insahalah istiyen ve transfer eden mahmuti hocadir

gözler resmi sitede herkes ntvsporu kaynak gösteriyor, bazı siteler iddaa diye geçiyor haberi..

bu songilia kimseden üstün olamaz bence ribaundu yok boş atışlarıda atamıyor hücumu yok defansı yok. hic bişey yok adamda. en azından ribaund topluyormuş. bir 5 numara almamız lazım ama.

Gelsin gorucez hacı, İlkan bu adamın 2 gomlek ustu bunu sabaha kadar tartısırım, Sertaç bile nerdeyse aynı sevıyede deyıcem ama bırı 4 dıgerı 5 numara. Oynamaycak bu adam yaa gorucez, oynadıgında da ısyan olucak, Cevher gıbı sureklı 3 arayan ıcerden hucum edemeyen bir oyuncu bu adam bıze ıcerde cengaver lazımdı Massey, Slaughter, Macvan dururken Savovıc kımdır yaaaa yemın edıyorum sınırım acayıp bozuldu pc ye kafa atıcam.

2 maçını izledim daha önce birinde oldukça iyiydi diğerinde vasattı. Basketbol bilgisine güvendiğim herkes de iyi transfer diyor hayırlı olsun.

izlemediğin adam hakkında yorum yapma, kaç kere izledin atarlı atarlı yazıyorsun.

Kac keremı ızledım mıllı takım maclarında bjk ıle trt maclarını verıyordu Eurocup, Uleb asıl bılıp bılmeden yukseltmeyın adamı bugune akdar bu kadar kısı yazdıklarımı takıp eder su oyuncu hakkında soyle bır ıddaam var demısmıyım yada sunu bılırım su oyuncu boyledır demısmıyım, zamanla ne demek ıstedıgımı parkede anlarsınız.

Kac keremı ızledım mıllı takım maclarında bjk ıle trt maclarını verıyordu Eurocup, Uleb asıl bılıp bılmeden yukseltmeyın adamı bugune akdar bu kadar kısı yazdıklarımı takıp eder su oyuncu hakkında soyle bır ıddaam var demısmıyım yada sunu bılırım su oyuncu boyledır demısmıyım, zamanla ne demek ıstedıgımı parkede anlarsınız.

bu adam milli takıma gidiyormu.

üç dört maç izlemekle adam değerlendirilmez, belli ki hoca bizden iyi biliyordur,fazla izlemiştir, sabırlı olmakta fayda var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt