Songalia Yerine Boris Savovic - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Songalia Yerine Boris Savovic

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Songalia yerine Boris Savovic

daha kariyerli daha iyi oyuncu alınması gerekmezmiydi yaw. neyse hayırlı olsun gelsin bakalım ne olcak sonumuz

Bende hiç izlemedim.Belki faydalıda olabilir.

Ama benim için önemli olan bu başımızdaki yöneticilerin Galatasaraya verdiği değer.

Şu güzelim takıma yapılacak maddi fedakarlıktan kaçınmak.

İsimli,isimsiz önemli değil.Kaliteli oyuncu istiyorsan,bu takımın her zaman her yerde en büyük(BAŞARILI) olmasını istiyorsan maddi fedakarlıktan kaçınmayıp üst düzey oyuncular alacaksın.Heleki çok güzel ivme yakaladığımız şu dönemlerde bunu yapmamak benim açımdan ciddi yönetim fiyaskosudur.Futboldada aynen bu şekilde.

Oktay Mahmudiyide çok seviyorum.Bu takımı buralara getiren adamdır.Fakat artık oda Galatasarayın potansiyelinin farkına varması lazım.Daha iyisi için bastırmalı.Gerçekten kaliteli oyuncular,üst düzey oyuncular istemeli.

bobcats biyombo ve diopu verecek takim ariyor biz ne ariyoruz, savovic!!!!!!!!!!!! ne ayib

Cevap: Songalia Yerine Boris Savovic

Mahmudi bugün maçtan sonra "yeni transferin azıcık katkısı bile olsa yeter" dedi. Sanırım bu oyuncu Sertaç ayarında biri.

Pota altına bi ayı boğan şart.Şutunun olmasına gerek yok sadece fiziği olsun,sertlik yapsın yeter.

burak çıdamal-Ligtv basketbol muhabiri

Boris Savovic Galatasaray'a faydali olur Adriyatik Liginde eniyioyuncular arasinda bu sene Benetton'dan gelen teklifi kabul etmemisti oyuncu

Şimdi adriatic ligini izlenmedigi icin herkes sayı ve ribaund istatistikleri üzerinden konusuyorda

Biriside maçlarda kaç dakika oynayıp kaç top kullandıgını yazmıyor ben gördügüm kadarıyla hemofarmda ekonomik kriz yüzünden yabancısız oynuyor bu oyuncularda alt yapısından çıkan oyuncular zaten.Savovic geçen maçta 39 dk sahada kalmıs yani başka düzgün oyuncusu yok hep bu oynuyor 18 sayı 11 ribaund yapmıs ama kac top kullandıgını bilmiyorum

Bizim kafkafa verdigimiz ilkanın yugovlav hali diyorlar.

Adriyatik Liginin açık ara ribaunt lideri 13 ribaunt ile. Bu sene 24 ribaunt aldığı maç var. Bence iyi transfer.Adriyatik Liginin en iyi ribauntçusunu aldık

Yalnız Pekovic'i istemişiz olmamış. Bu adam iyi oynayamazsa Oktay Mahmuti transfer yapamıyor yha diyenlerin 3 kuşak yakınındaki tüm akrabalarına küfür ederim şimdiden söyleyeyim. Görüldüğü gibi reis de ister Pekovic'i falan da şartlar uymayınca olmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt