Songalia Yerine Boris Savovic - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Songalia Yerine Boris Savovic

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Songalia Yerine Boris Savovic

bow wow:

[video=youtube;oLwmTZPE6Kk]https://www.youtube.com/watch?v=oLwmTZPE6Kk[/video]

Bir kaç basketbol bilgisi iyi arkadaşıma sordum;

Çok iyi ribaund takip ediyor. Oldukça fazla blok tehdidi var. Ancak içeriden oynamayı sevmiyor. Sürekli orta ve dış şut arıyor. Çok da başarılı olduğu söylenemezmiş şut konusunda. Defans yönü orta şeker imiş. Songaila'dan özellikle ribaund anlamında çok daha fazla katkı verirmiş fakat hücum konusunda Songaila'yı aratabilirmiş.

Şimdi adriatic ligini izlenmedigi icin herkes sayı ve ribaund istatistikleri üzerinden konusuyorda

Biriside maçlarda kaç dakika oynayıp kaç top kullandıgını yazmıyor ben gördügüm kadarıyla hemofarmda ekonomik kriz yüzünden yabancısız oynuyor bu oyuncularda alt yapısından çıkan oyuncular zaten.Savovic geçen maçta 39 dk sahada kalmıs yani başka düzgün oyuncusu yok hep bu oynuyor 18 sayı 11 ribaund yapmıs ama kac top kullandıgını bilmiyorum

Bizim kafkafa verdigimiz ilkanın yugovlav hali diyorlar.
39 dakka oynamasıda adama zarar vermiş olabilir. hic dinlenememiş.

Oktay Hoca kabul etmişse elbet vardır bir bildiği

Hemen önyargı oluşturmayalım

Biraz izlemek lazım

Sonra konuşulur gerekirse

Hayırlı olsun

Songalia'nın gönderileceğini sanmıyorum. Savoviç 4-5 olarak kullanılır. Hayırlı olsun.

Nancy'deki elemanı alsaydık keşke. EL Top 16'da Hemofarm'dan oyuncu alıyoruz. Neyse, hayırlı olsun iyi çıkar umarım.

16.01.2012 11:59

Boris Savovic Galatasaray Medical Park'ta

Galatasaray Medical Park, 2011-2012 sezonunda Sırbistan'ın KK Hemofarm takımında oynayan Sırp Boris Savovic ile sezon sonuna kadar kesin anlaşmaya varmıştır.

2,06 metre boyunda, uzun forvet ve pivot pozisyonlarında oynayabilen 1987 doğumlu Savovic daha önce KK Buducnost forması da giydi.

Bu sezon Adriatik Ligi'nde (ABA) çok iyi bir performans sergileyen oyuncu 16 maçta, ortalama 33 dakika süre aldı ve 12,8 sayı, 11,4 ribaund ortalamaları yakaladı. En değerli oyuncu sıralamasında 23.13 verimlilik puanıyla ikinci sırada yer alan Savovic ligin ribaund lideri konumunda. (hem savunma, hem hücum) Savovic ayrıca maç başına 1 blok ile bu kategoride de üçüncü sırada yer buldu kendine.

Yeni sporcumuza Galatasaray kariyeri boyunca üstün başarılar dileriz.

Şampiyonluk hedefinden uzaklaşıyoruz sanki...

Takımda çok belirgin pivot eksikliği varken Savoviç gibi üst düzey ligde oynamamış birini aldık.

Teletoviç gibi daha yetenekli adamların transferini bekliyordum.

Ama bekleyip görelim. Belki Savoviç daha verimli olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt