Sony, Game Pass Rakibi "PlayStation Plus" Hizmetini Duyurdu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sony, Game Pass Rakibi "PlayStation Plus" Hizmetini Duyurdu

Game Pass'i sollar bu.
Çok sanmıyorum sollayabileceğini. PS Now kütüphanesi çok daha geniş bundan. Exc. oyunları doldurmuşlar. Şu an için çok zayıf görünüyor bence. Game Pass'i sollamayı da amaç edinmemeli zaten Sony. MS'in elinde deli gibi stüdyo birikti, inanılmaz bir kütüphane oluşturuyor bu sayede Game Pass. Ama Sony Exc. hayranları için, bizim gibi dövizden darbe yiyen ülkeler için harika bir sistem. Tek oyuna 800-900₺ vereceğine bunu alır çoğu exc. oyunu sömürürsün. 😄

Bu arada, Ubisoft+ sistemini de entegre ediyorlar üst paketlere.

Ayrıca Sony'nin Ubisoft'u satın alacağı da konuşuluyordu bir süredir.

2 hafta sonra Playstation kullanicilari icin piyasaya sürülecek olan netflix tarzi oyun streaming servisi.

PS1, PS2, Ps3 ve PS4 oyunlari bulunan serviste baslangic olarak 700+ oyun oynanabilir halde olacak.

Oyunlarin arasinda: Ghost of Thushima, Assasins Creed Vallaha, NBA 2k22 gibi AAA oyunlari da bulunacak.

sony'nin playstation plus ve playstation now servislerini birlestirdigi yeni servis.
haziran 2022'den itibaren devreye alinacak.

3'e ayriliyor.
playstation plus essential : $9.99 monthly / $24.99 quarterly / $59.99 yearly
playstatıon plus extra: $14.99 monthly / $39.99 quarterly / $99.99 yearly
playstatıon plus premıum; $17.99 monthly / $49.99 quarterly / $119.99 yearly

Game Pass'i sollar bu.
ouv çok net oyunlar var orda.

Benim tam kafama oturmayan iş - PSN PLUS ile ne farkı var ? ya da mevcuttaki PSN PLUS bunun düşük paketine mi dönüşecek.

Edit:

Baktım haberlere - bizim bildiğimiz PSN Plus - PSN Essentials olacak

EXTRA ve PLATINUM olarak 2 üst paketi var - istersen bunlara bağlı olan kütüphaneye erişimin olcak.

Güzel değişim.

Son düzenleme:
Bizim ülkede ikinci el piyasasında "Oyunlu hesap" olayı var - onu egale etmiş oluyor bir nevze aslında. Kötü bir şey değil açıkçası.

Hatta benzer nedenle CD li cihaz lar Dijital cihazlara göre daha çabuk satılıyordu falan.

oyun listesi

FVJJFsZX0AE9zB3

FVJJF_CWQAArqYS

FVJJGbeWIAAd0H0

FVJJGztWQAE3gQK

Üst Alt