Sony PlayStation 4 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Sony PS4 Duyurusu: 20 Şubat | Lansman Başladı Canlı Yayın

original

Tanitilan kol bu mu? Cok kötü olmus.

O mini ekrandan dolayi agirlik yapmasin? Agir kollar kötü oluyor cünkü. Sonucta 2020'ye kadar bununla idare edecegiz, kol kötü olursa oyun zevkimiz olmaz. Umarim yeni konsol PS3 koluyla uyumlu olur.

Ekran olmaması lazım onun, ilk gösterildiğinde izledim de, touch pad olması lazım.

Ekran olmaması lazım onun, ilk gösterildiğinde izledim de, touch pad olması lazım.

Bana ekran gibi geldi. Artik kollara mini ekranlar eklemek moda oldu malesef. Yeni Wii U'da da aynisi var. O konsolun kolunu konusmaya gerek yok zaten, Nintendo büyük bir rezillige imza atmis. Tas gibi bir sey resmen.

Bana ekran gibi geldi. Artik kollara mini ekranlar eklemek moda oldu malesef. Yeni Wii U'da da aynisi var. O konsolun kolunu konusmaya gerek yok zaten, Nintendo büyük bir rezillige imza atmis. Tas gibi bir sey resmen.

Yok yok bu touch pad olması lazım. Arkada da mavi ledli bir alıcı var, kamera ile eşleştirme fln yapılıyor. Kulaklık çıkışı da vardı, ne işe yarar anlamadım pek.

Yok yok bu touch pad olması lazım. Arkada da mavi ledli bir alıcı var, kamera ile eşleştirme fln yapılıyor. Kulaklık çıkışı da vardı, ne işe yarar anlamadım pek.

image-463825-galleryV9-emjx.jpg

image-463833-galleryV9-jwrr.jpg

Daha net resimler buldum. Evet ledler falan var. Arka tarafi iyi olmus, estetik acidan güzel duruyor. Umarim agir degildir.

Watch Dogs'un tanitimini yapiyorlar su anda. Cok deli oyun olmus, PS4 icin bunu da mutlaka alirim ben.

elim ayagim titredi, 17-18 senedir ps kullanicisiyim, bu alet icin duydugum heyecan hic azalmadi

Cevap: Sony PS4 Duyurusu: 20 Şubat | Lansman Bitti

bu arada watch dogs diye br oyun tanıttılar ubisoft yapımcı.cok fena duruyodu

bakalım gta V ve watch dogs. :)

Cihaz resmi olarak tanıtılmadı henüz. PS4 çıkacak denildi ama cihazın tipi ve tüm özellikleri gösterilmedi. Haziran'da E3'de veya Kasım-Aralık gibi tanıtılacak.

AMD PS4 ve Crysis 3 ten aldıgı performansla fena halde piyasayı karıştırdı.

AMD nin dandik dedikleri işlemcileri i7 yi bile geride bıraktı crysis 3 testlerinde :).

AMD PS4 ve Crysis 3 ten aldıgı performansla fena halde piyasayı karıştırdı.

AMD nin dandik dedikleri işlemcileri i7 yi bile geride bıraktı crysis 3 testlerinde :).

AMD hiç bir zaman dandik olmadı ki. Kullanmayanların yaptığı saçma yorumlar. Piyasada ki en çok ısınan işlemciler şuan hep İntel mesela.

Ynt: Sony PS4 Duyurusu: 20 Şubat | Lansman Bitti

Cihaz resmi olarak tanıtılmadı henüz. PS4 çıkacak denildi ama cihazın tipi ve tüm özellikleri gösterilmedi. Haziran'da E3'de veya Kasım-Aralık gibi tanıtılacak.

Muhtemelen E3'te tanıtacaklar ki yeni XBox'in da ozaman tanitilacagi düşünülürse muhteşem bir E3 fuarı bizleri bekliyor.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Üst Alt