Sony PlayStation 4 - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sony tv almayı düşünüyorum.

playstation now ile stream şeklinde oyun oynanabiliyormuş ama lag da oluyor diyorlar.

açıkçası çok büyük beklentim yok ama fazla aksiyon içermeyen casual gameler oynayabiliyor mu , 2 kişi street fighter falan oynamak mümkün mü merak ediyorum.

test eden elbet vardır

PS Plus'a kısa bir süreliğine indirim geldi. 179'dan 139'a düştü. Plus sahibi olanlar da bu gece başlayacak olan Black Friday indirimlerine önceden erişim hakkına sahip oluyor. 2 gün sonra da Plus'ı olmayanlar da erişebilecek. Açıkçası ben baya kararsız kaldım. Özellikle FIFA 18 konusunda.

sony tv almayı düşünüyorum.

playstation now ile stream şeklinde oyun oynanabiliyormuş ama lag da oluyor diyorlar.

açıkçası çok büyük beklentim yok ama fazla aksiyon içermeyen casual gameler oynayabiliyor mu , 2 kişi street fighter falan oynamak mümkün mü merak ediyorum.

test eden elbet vardır
internetin hizliysa lag mag olmaz haci
anca online oyunlarda sorun cikar

Samsung Galaxy S8+ / Tapatalk (^_^)

Burası PS4 konusu, TV için başka konuya geçin Emre Saykal beyfendiye söylemek zorunda bırakmayın beni. Bu arada mübarek cuma indirimleri başlamış onlara odaklanalım.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt