Sony PlayStation 4 - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
lg oled 55b7 yada diğer seçenek sony Sony KD-55XD9305 Ozellikleri - Epey

sony tercihimin sebebi 3d olması ve oyunlarda 2 kişi gözlük ile tek ekran kullanabilmesi.

her iki tv de hdr destekliyor , lg'nin tek üstünlüğü dolby vision ve oled olması.

o fiyat araliginda 55pos9002 bulabiliyorsan hic kacirma
fiyat performans olarak piyasadaki en iyi oled bu su anda
tvlerde 3d gereksiz bir sey 10dk baktiktan sonra gözlerin cayir cayir yaniyor

Evet rtaslar su an Almanya'dayim Berlin'deyim

Black Friday burayi da vuruyormus diye duydum, kuzen Turkiye'den PS4 siparisi verdi

Amerika'da usulen Thanksgiving sonrasi gece acilir dukkanlar, insanlar akin eder

Almanya'da usulu nedir? Black Friday indirimleriyle PS4 nasil alabilirim?

Simdiden tesekkurler degerli forumdaslar

H.G

Evet rtaslar su an Almanya'dayim Berlin'deyim

Black Friday burayi da vuruyormus diye duydum, kuzen Turkiye'den PS4 siparisi verdi

Amerika'da usulen Thanksgiving sonrasi gece acilir dukkanlar, insanlar akin eder

Almanya'da usulu nedir? Black Friday indirimleriyle PS4 nasil alabilirim?

Simdiden tesekkurler degerli forumdaslar

H.G

Amerika da oldugu gibi bir akin asla olmaz Almanya da. Saturn magzasinda 279€ ya PS4 Bundle vardi. PS4 1TB + 2 Controller + FIFA 18

http://www.saturn.de/de/product/_so...hock4-controller-ps-plus-14-tage-2324918.html

Ama belki siparis vermen gerekebilir eger bittiyse. Ne kadar kalacaksin orada bilmiyorum ama 2-3 gün sürebilir siparis verirsen magaza da.

Yeterince kaliteli exclusive oyun var mı şu an hali hazırda ? Bu hafta sonu alayım diyorum oyunlarla birlikte.

Edit:

En iyisi kiralamak sanırım 23 Best PS4 Exclusive Games You Should Play Right Now buradaki liste pek hoşuma gitmedi taş çatlasa 4-5 oyun var ilgimi çeken, bu kadar az oyun için PS almaya gerek yok. İlgilenmeyen herkese sonsuz teşekkürler.

The Last Of Us 2 ve Red Dead Redemption 2 çıkacak bu sene. God of War da var exclusive olarak her ne kadar ben sevmesem de. Verdiğin linkteki oyunların çoğu çöp :D

Oynanacak bayağı sağlam oyun var.

Yeterince kaliteli exclusive oyun var mı şu an hali hazırda ? Bu hafta sonu alayım diyorum oyunlarla birlikte.

Edit:

En iyisi kiralamak sanırım 23 Best PS4 Exclusive Games You Should Play Right Now buradaki liste pek hoşuma gitmedi taş çatlasa 4-5 oyun var ilgimi çeken, bu kadar az oyun için PS almaya gerek yok. İlgilenmeyen herkese sonsuz teşekkürler.
Bu sene cok guzel oyunlar cikacak, cogunun videosunu onceki sayfalarda paylastim. Sabirliysan deger, PS4 Pro alirsin.

The Last Of Us 2 ve Red Dead Redemption 2 çıkacak bu sene. God of War da var exclusive olarak her ne kadar ben sevmesem de. Verdiğin linkteki oyunların çoğu çöp :D

Oynanacak bayağı sağlam oyun var.

Ne varsa eski topraklarda var yav sağol ağabey :D
Bu sene cok guzel oyunlar cikacak, cogunun videosunu onceki sayfalarda paylastim. Sabirliysan deger, PS4 Pro alirsin.

Tamamdır, beklerim problem değil. Yazın alırım artık.

.....
7b8bc1e6fe1b1598fd015d70e1199344.jpg

Bu Alemin Tek Kralı

Üst Alt