Sony PlayStation 4 - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O para ile öküz alırız.
Öyle maalesef abi . Bu meblağlar zaten çok üst düzey ama devir değişiyor siz daha iyi bilirsiniz benden yaşınız büyük böyle paralar telefon-bu tarz bir eşyaya verilmezdi . Ama çağında gerçeklerini kabullenmek lazım , hele böyle bir şeyleri seven biri olunca ( ps4 ) gidip 2-3 saat oynuyorsun minimum 30 lira gidiyor zaten.

Aşağı yukarı 1800-2000 gayme .
Mehmet abi o civara alan biriyle daha konuştum bu fiyatları duyunca şoka girdi.

Benimki alınıp aynı gün iade edilmiş hiç açılmamış kutusu hafif ezilmiş, tamamen şans eseri denk geldim. 1 TB normal ps 4 pro değil, sony türkiye garantili.

Beklediğim oyunlar vardı, gow-uncharted- last of us vs vs onları oynayıp ya satarım ya da birine veririm. Konsol oyunculuğu açmıyor beni sevmiyorum da işte PS'e özel yapılmış güzel oyunları mutlaka oynamam icab ediyor.

Benimki alınıp aynı gün iade edilmiş hiç açılmamış kutusu hafif ezilmiş, tamamen şans eseri denk geldim. 1 TB normal ps 4 pro değil, sony türkiye garantili.

Beklediğim oyunlar vardı, gow-uncharted- last of us vs vs onları oynayıp ya satarım ya da birine veririm. Konsol oyunculuğu açmıyor beni sevmiyorum da işte PS'e özel yapılmış güzel oyunları mutlaka oynamam icab ediyor.
Oyna abi tabi güzel bir TV de şart .

ben genelde her ay en az bir tane bazen iki tane yeni cikan oyun alirim
türkiyede yasasam oyun oynama hobimi gömmem gerekirdi artik
bu ne lan böyle bir fiyat mi olur

c4s7c9z8.jpg

ben genelde her ay en az bir tane bazen iki tane yeni cikan oyun alirim
türkiyede yasasam oyun oynama hobimi gömmem gerekirdi artik
bu ne lan böyle bir fiyat mi olur

c4s7c9z8.jpg

Geçen Gta 5'in base fiyatı büyük oranda indirim aldı yabancı ülkelerde

Bizde sadece 10 tl düşerek 169 tl oldu

Yabancılara ise 75-80 liraya geliyor

Allahtan Steamde çoğu şirket kuru şuanki kurdan almıyor yoksa halimiz haraptı.Bir de şimdi başımıza vergi çıkardılar şuanlık şirketler ödüyor bir de o girecek gibi :D

Subnautica
Ara topl. (KDV'siz): 21,69 TL
18% KDV: 3,91 TL
Toplam: 25,60 TL

Geçen aldığım bir oyunun faturası e-mail de ki

Geçen Gta 5'in base fiyatı büyük oranda indirim aldı yabancı ülkelerde

Bizde sadece 10 tl düşerek 169 tl oldu

Yabancılara ise 75-80 liraya geliyor

Allahtan Steamde çoğu şirket kuru şuanki kurdan almıyor yoksa halimiz haraptı.Bir de şimdi başımıza vergi çıkardılar şuanlık şirketler ödüyor bir de o girecek gibi :D

Geçen aldığım bir oyunun faturası e-mail de ki

steam oyuncularin son kalesi türkiyede
o da düserse oyunculuk biter gibi
adamlar direniyor fiyatlari cok abartmamak icin ama onlar da baskilara yenik düsecektir malesef

Üst Alt