Sony PlayStation 4 - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok kişi satın aldığı müddetçe steam'de problem olacağını zannetmiyorum bu seviyeleri korurlar, yanlış bilmiyorsam Rusya yıllardan beri böyle orada çok katı bölge kısıtlamaları var diye biliyorum belki bize de uygularlar, (belki şu anda da öyledir bilemiyorum) tabi dolar kalkar 6-7 falan olursa başka. Zaten Allah korusun böyle bir şey olursa oyun fiyatlarının pahalılığından daha büyük problemlerimiz olacağı için çok da önemli değil, temel ihtiyaçlar bile pahalı hale gelir.

İşin piri olan renkdaşlara soruyorum. Ps 4 almak istiyorum. En son çıkanı pro olan mı? Tavsiye ediyo musunuz harala gurele degil de iş sonraları ve haftasonu takılmalık. Fifa ve call of duty tarzı oyunlar oynarım diye dusunyorum. Almısken bari en yenisi olsun. Fifa 19 la beraber alacm sanırım

İşin piri olan renkdaşlara soruyorum. Ps 4 almak istiyorum. En son çıkanı pro olan mı? Tavsiye ediyo musunuz harala gurele degil de iş sonraları ve haftasonu takılmalık. Fifa ve call of duty tarzı oyunlar oynarım diye dusunyorum. Almısken bari en yenisi olsun. Fifa 19 la beraber alacm sanırım
Evet Pro olan en yenisi ve 4K TV icin uygun model.

Benimki alınıp aynı gün iade edilmiş hiç açılmamış kutusu hafif ezilmiş, tamamen şans eseri denk geldim. 1 TB normal ps 4 pro değil, sony türkiye garantili.

Beklediğim oyunlar vardı, gow-uncharted- last of us vs vs onları oynayıp ya satarım ya da birine veririm. Konsol oyunculuğu açmıyor beni sevmiyorum da işte PS'e özel yapılmış güzel oyunları mutlaka oynamam icab ediyor.

satmayı düşünürsen talibim

GSC App

Pro almazsan 4k görüntü alamazsın bazı oyunlarda, Pro al tabi ki ama PS4 şuan karaborsaya düştü.

Geçen yaz 4 oyun çift kol + cihaz 1700TL'ydi, şimdi sadece tek kol + makina 2200TL'den aşağı yok.

fifa 19la beraber eski ps4leri kaktırma politikası gütmez mi acaba sony ,ekimi beklerim öyle bi şey olursa

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Pro almazsan 4k görüntü alamazsın bazı oyunlarda, Pro al tabi ki ama PS4 şuan karaborsaya düştü.

Geçen yaz 4 oyun çift kol + cihaz 1700TL'ydi, şimdi sadece tek kol + makina 2200TL'den aşağı yok.

Hepsiburadada falan gordum ben de aynen cok ucuk. Oralardan almak mantıklı mı guvenilir mi oyunu ve 2. Kolu da veriyo.
Gidip teknosadan falan alsan tek kol oyun yok ucuk fiyatlar

Guzel indirimler ve guzel beles oyunlar oluyor. Alin gitsin. Fifayi bekleyip alirsaniz bir miktar kârınız olabilir. Tabi dolar ucmazsa ki bu pek mumkun degil herhal. Iki ay bekleyeceginize alin oynayin. Hürmetler.

Beyler, bir heves alınıp çok çok az kullanılmış Galatasaray Edition 1TB makinemi satıyorum. Hiçbir sıkıntısı yoktur, tozlanmasın diye toplayıp kaldırdım hatta. Dediğim gibi çok oynamadım, sadece pes 18 var içinde. Garantisi de devam ediyor. Tam hali ektedir.

e.png

Üst Alt