Sony PlayStation 4 - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
PS4 özel oyunlarını (Uncharted 4, God of War, Last of Us, SpiderMan vs.) oynamayacaksan alınır ben memnunum.
Bu nasıl olur sence? 1 Tb ps4? Pro ile arasında net 1.000 TL fark var. Değer mi bu farkı vermeye?

Bu nasıl olur sence? 1 Tb ps4? Pro ile arasında net 1.000 TL fark var. Değer mi bu farkı vermeye?

TV 4K mı?

Xbox'ta da One S ve One X var, X şuan en güçlü konsol görüntüde falan ama One S'te 4K'da sorun yaşamadım görüntü net.

Normal PS4'de işini görür.

Detay manyağı değilsen PS4 gayet işini görür. Ben pro da oynayınca pek bir fark göremiyorum, ikisi de çok iyi yani. Rüzgardan esen çimi de görmeyivereyim.

Uygun fiyata PS4 al, 4-5 yıl sonra PS5 ülkede oturunca onun üst versiyonuna geçersin direk.

Ben de şuan aynı düşünceye vardım. Fiyat açısından uygun olanı alacağım.

Peki 500GB mi alayım yoksa 1TB mi sizce? 500GB işimi görür mü?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar bende pro 1tb var , içinde sürüyle oyun ve ekstra cdler falan var. çok az kullandım 2 kolu ile beraber satmayı düşünüyorum. 6 aydır hiç açmadım evde tozlanıp duruyor.

Alım gücümüz çok feci düştü, teknoloji ürünlerinde çok net hissediliyor uzun yıllardır oyun alırım, oyun konsolu alırım, bilgisayar toplarım bu dönem kadar pahalı geldiğini hatırlamıyorum. Tabiki insanın geliriyle doğrudan alakalı ama o kadar saçma sapan fiyatlar ki paran olsa bile almaya kıyamıyor insan.

ABD'de PS4 1 tb 250 dolar civarı (ki zorlasan daha ucuza bulursun ) aynı şekilde 1660 ti ekran kartı da bu seviyelerde. Türkiye'de ise saçma sapan ithalatçı garantili ürünler hariç 2500'den aşağı bulmak imkansız, ekran kartı da 2 bin civarı bir şey. Yani Türkiye'de oyun oynamak ciddi biçimde lüks olmaya başladı. Hele hele oyunlar konusuna hiç girmiyorum, PS oyunları sapkınlık derecesinde pahalı 400-500 lira nedir arkadaş, tek steam dik durdu fiyatlar konusunda tebrik etmek gerek.

Üst Alt