Sony PlayStation 5 - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
8K çıkışı düz PS5 de desteklemiyor muydu yav kutusunda yazıyor olması lazım şimdi bakmaya üşendim ama.

Neyse PS5 Pro çıktığı an tertemiz kullanılmış PS5 fat kasa satılıktır forumdaşlara duyurulur...

???????????????????????????????????????
ps58k_large.jpg

Upscale olmadan mümkün değil olmaz o işler, PC'de şu an Cyberpunk'ta 4K 60 FPS için 1000 dolarlık RTX 4080'de bile DLSS açmam gerekiyor. O ayarda kartı PS5 Pro'ya koysalar maliyeti feci artar, şimdi bile ucu ucuna kurtarıyor hatta zarar ediyordu Sony PS5 cihaz satışlarından. O yüzden upscale teknolojilerini geliştirip olabildiğince yüksek çözünürlükte yüksek FPS vermek için uğraşacaklar.

PRO versiyonlar hep normal hallerinin az gelişmiş hali - 4 te ben pro ile değişmiştim , hiç bir haltı farklı değildi. Satarkende kimsenin umrunda olmadı Pro imiş bilmemneymiş.

PS6 ya kadar aynı cihaz devam - Vasf'ın dediği gibi ne kadar ne oyun çıkacak ki o speclere ihtiyaç duyasın.

millet PC de bile online oyunları minimum grafikte oynuyor , gameplay akıcı kalsın diye.

Üst Alt