Sony PlayStation 5 - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu nedir ya

Truly Exquisite şirketi, 24 ayar altın kaplama PlayStation 5 modelini 8.099 Sterlin‘den ön siparişe sunulacağını açıkladı.

altin-kaplama-playstation-5-10-eylul-de-on-siparise-aciliyor-technopat-oyun-haber.jpg

xbox s 299
xbox x 499

ps5 digital 399
ps5 599

olur o halde sanirim. gidip 200 fazla yapmazlar umarim
Microsoft, Sony'nin açıklamasını, Sony'de Microsoft'un açıklamasını bekliyordu fiyatları. İlk hamle Microsoft tarafından geldi. Muhtemelen aşağı yukarı aynı olacak iki konsolun da fiyatı. Sony'nin fiyat konusunda ciddi bir fiyat farkı açıklayacağını sanmıyorum.

Beni asıl meraklandıran Microsoft'un servis hizmetleri karşısında Sony'nin ne gibi hamleler yapacağı. EA Play servisini de EA ile anlaşıp GamePass servisinin içine dahil ediyor Microsoft. Yeni nesil ile birlikte sistem böyle çalışacak artık. Bu derece büyük hamleler yapmazlar belki ama yine de kullanıcıyı memnun edecek hamleler yapmaları gerekiyor artık.

Xbox All Access sistemi ile hem GamePass Ultimate hem de yeni nesil konsol sahibi olabileceğiz. Türkiye'ye gelecek mi bu sistem henüz belli değil ama güzel hamleler bunlar. Umarım Sony'de boş durmaz da kazanan biz oluruz.

xbox s 299
xbox x 499

ps5 digital 399
ps5 599

olur o halde sanirim. gidip 200 fazla yapmazlar umarim
Yine bir seyleri sallamissin moruk
Ps5 500euroyu gecmez su saatten sonra
Belki 399 bile olabilir
Dijital versiyonu da 350 yaparlar
Xbox s esas konsola göre cok daha düsük güce sahip
Ps5in dijital versiyonu ise birebir ayni sadece cd girisi yok iste
Sony 450 civari bir fiyat aciklayacaktir bence

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Bi de su var
ps5 xboxa göre daha düsük güce sahip niye nasil daha pahali olacak abi
Biraz mantik lütfen

Bi de su var
ps5 xboxa göre daha düsük güce sahip niye nasil daha pahali olacak abi
Biraz mantik lütfen

güçlü olabilir ama önemli olan çıkan oyun ve oyunun sahip olduğu grafik ve oynanış.

ps4'teki tlou2'nin grafiği belkide önümüzdeki 2 yıl içinde xbox'da 1 oyunda ya olur ya olmaz.

güçlü olabilir ama önemli olan çıkan oyun ve oyunun sahip olduğu grafik ve oynanış.

ps4'teki tlou2'nin grafiği belkide önümüzdeki 2 yıl içinde xbox'da 1 oyunda ya olur ya olmaz.
Ben oyundan bahsetmiyorum ki
Donanimsal özelliklerden bahsediyorum
Xbox yapim olarak daha masrafli duruyor bir kere
Ps5 niye bundan daha pahaliya satisa sunulsun yani

Ben oyundan bahsetmiyorum ki
Donanimsal özelliklerden bahsediyorum
Xbox yapim olarak daha masrafli duruyor bir kere
Ps5 niye bundan daha pahaliya satisa sunulsun yani

şimdi ki jenerasyon içinde xboxa güçlü diyolardı hatta xbox one x falan çıktı 2016 yada 17de ama yine saplayan ps4 oldu

ama hep donanımsal olarak her sene daha mı pahalıydı
Ps3 donanimsal olarak en güclü konsoldu o dönem
Ama sikintili mimarisi yüzünden oyun optimizasyonu daha zordu
Bu yüzden 2010 yilina kadar xboxda oyunlar daha iyi gözüküyordu
Onun disinda sonynin konsollari hep donanimsal olarak daha gücsüz cikti piyasaya
Ps4 de yanlis hatirlamiyorsam o dönem xboxa göre daha gücsüzdü

Üst Alt