Sony PlayStation 5 - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5 için rahat 2 sene var.Yeni konsollar 2 modelle çıkacak deniyor bir düşük segment bir yüksek segment bunun oturması falan da lazım.Oyun stratejisi de değişiyor yavaş yavaş o yüzden çıkar çıkmaz alınmaz

O zaman 5in oturma süresi minimum 2.5 yıl yav.
En son boyle bir haber bulabildim:

Sony has officially confirmed the PS5 will release "Holiday 2020", aka between October and December 2020. A leak has suggested that the release date will be November 20, 2020 but that's yet to be confirmed. It's in the right window, though, and it does leave time before Christmas to get those orders in.

This will put the PlayStation 5 in direct competition with Microsoft's Xbox Series X (formerly Xbox Project Scarlett), which is releasing during the same period. Game on.

fb şampiyonlar ligi en son playstation ile ilgili görsel sonucu

Eyv ps alma niyetindeyim ama 4 alasım da yoktu.

Şu anki öngörüm 5in oturması 2.5 sene sürer gibi o süreçte de ps4 ve oyun fiyatları ucuzlar.

Ps4 çıktığı dönemde de bayağı faildı mesela
PS4 Pro var bende mesela, onu da en az 1 yil daha kullanmayi dusunuyorum. Zaten cikar cikmaz almam PS5'i, ilk satislar genelde kazik fiyat oluyor bir baktin 6 ay sonra guzel kampanyali indirimler oluyor. Galiba PS4 deki oyunlari PS5 de kullanabiliyorsun, oyle bir ozellik olacakmis.

PS4 Pro var bende mesela, onu da en az 1 yil daha kullanmayi dusunuyorum. Zaten cikar cikmaz almam PS5'i, ilk satislar genelde kazik fiyat oluyor bir baktin 6 ay sonra guzel kampanyali indirimler oluyor. Galiba PS4 deki oyunlari PS5 de kullanabiliyorsun, oyle bir ozellik olacakmis.
PS5e özel yapılan oyunların oturması zaten vakit alır dediğim kısım. 4 çıktığında oyun bulamıyordu millet.

4 oyunlarının 5te oynanabilmesi normal o yüzden.

Arkadaşlarla teknoloji mağazasına girip, çalışan kişiye playstation 5 fiyatını sormuşuzdur...
Aldığımız yanıttan sonra biz;

Üst Alt