Soran Olursa ultrAslan Yaptı Dersiniz


Cevap: Soran olursa ultrAslan yaptı dersinizuA koreografi konusunda gerçekten çok iyi.Türkiye'de en iyi koreografi yapan taraftar bizim.

Ultraslan takımı ateşleyici beste yazma konusunda biraz daha iyi olsa,gündemdeki olaylara bu kadar duyarsız kalmasa(şike gibi),stattaki koltuklara adam akıllı davransa,kendilerini Galatasaray'dan üstün görmese Türkiye'deki en iyi taraftar grubu olur.Ama maalesef bunları düzeltmedikçe ben ua yı sevmemeye devam ediceğim.Ha olumlu yanları yok mu tabi ki var.Mesela takımın her branştaki iç saha ve deplasman maçlarına gidiyorlar.Bu maçlar yurtdışında olsa bile.Ama bunu yaparken diğer taraftarları da her branştaki maçlara gelmeye organize etseler daha iyi olur.Çünkü sadece ua nın maçlara gitmesi yeterli olmuyor zira.
 
Cevap: Soran Olursa ultrAslan Yaptı DersinizTakım kötü giderken, çabalayan tek bir adam vardı; Arda Turan. Gerek istatistik gerekse adamlık olarak takımın hepsinin üstündeydi. Hal buyken, "Kimisi sinema peşinde, Galatasaray ruhu yok hiç birinde" diye laf yedi ve Arda Galatasaray'ı kafasında bitirdi.Soran olursa ultrAslan yaptı dersiniz.
 
Cevap: Soran Olursa ultrAslan Yaptı DersinizTribun Dergi ? @tribundergiFenerbahce macina 3D Koreografi hazirlayan UltrAslan grubu dün gece Turk Telekom Arena’da sabahladi.
 
Cevap: Soran Olursa ultrAslan Yaptı Dersinizhttps://www.gscimbom.com/forum/turg...ada-ses-getirecek-bir-sov-geliyor__quot_.html

wink.gif
 
Üst Alt