Şort Giyen Kızı Taciz Eden Sapık Linç Edildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şort Giyen Kızı Taciz Eden Sapık Linç Edildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
izmir'de yaşanan olay. bu sefer vatandaş işini sağlama almış ve cezayı polise bırakmamıştır. ben olsam, arabistan'a kadar dinlene dinlene döverdim. hala bakınca tanınabilir halde sapık. izmirli biraderlerim nazik olmanın sırası değil şimdi, dayak performansımıza dikkat edelim lütfen.

vidyo

şort giyen kızı taciz eden sapığın linc edilmesi - gundem - ekşi sozluk

güzel yapmislar hea artik polise molise güvenmiyor kimse

Bu herifi sabaha kadar dövsünler ancak şu kadın örgütlerine acayip uyuz oluyorum. Çoğu feminizmin arkasına saklanan pkklılardan oluşuyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence alamanyada tasi orada Türk ailelerine Nazi ler alman polisi hem dayak hem kundaklama herseyi yapoyorlar

SM-N750 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dogdugumdan beri burada yasiyorum bir kere bile almanya devleti veya polisi tarafindan haksiz duruma düsürülmedim
hicbir zaman hakkim yenilmedi
ben gayet memnunum buradan silah tasimama gerek yok :)

dogdugumdan beri burada yasiyorum bir kere bile almanya devleti veya polisi tarafindan haksiz duruma düsürülmedim
O zaman o dayağı yiyen veya alman dazlaklari tarafından linç edilen evleri yakilanlar medya uydurmasi bugüne kadar bişey yaşamamis olabilirsin ama bu yasamayacsfjn anlamına gelmez bence sen pek güvenme elin almanina

O zaman o dayağı yiyen veya alman dazlaklari tarafından linç edilen evleri yakilanlar medya uydurmasi bugüne kadar bişey yaşamamis olabilirsin ama bu yasamayacsfjn anlamına gelmez bence sen pek güvenme elin almanina

Olaylar her yerde oluyor. Almanları orada burada linç eden türkleri nereye koyacağız ?
Abartıldığı gibi olaylar olmuyor almanya da. Almanlar bizden çok daha fazla çekmiştir. He almanın burnu kanınca türkiyede habet değeri olmadığı için haberiniz olmuyor tabiki. Alman halkı özelikle libanon pisliklerinden ve bizden çok çekti.

Ben de bir ekre bile Türk polisi ve devleti ile sıkıntı yaşamadım. Silahla gezmeyi de düşünmüyorum. Herhangi bir kurumunda da haksızlığa uğramadım. Ama birçok şeyin yanlış olduğunu değiştirmez. neo-nazi katliamalarının soruşturulmaması, PKK'ya açık ve aleni destek, Türklerin cami ve toplanma yerlerine baskınlar gibi şeyler sana uğrayınca belki silah almayı düşünürsün. Almanya'da tazic ve tecavüz vakalarının da az olduğunu sanmıyorum zira ben de yılalrca Avusturya'da yaşadım.

Hadi tacizciyi dövmüsler anladikda taciz olan kizin konusmalari nedir öyle? Resmen adam öldürtmeye tesebbüs ettirmis.

Olaylar her yerde oluyor. Almanları orada burada linç eden türkleri nereye koyacağız ?
Abartıldığı gibi olaylar olmuyor almanya da. Almanlar bizden çok daha fazla çekmiştir. He almanın burnu kanınca türkiyede habet değeri olmadığı için haberiniz olmuyor tabiki. Alman halkı özelikle libanon pisliklerinden ve bizden çok çekti.
Yazıklar olsun sana ne diyeyim ki. Tabi oradaki olaylar alman medyasi tarafından haber yapılmıyor ama sende maşallah bir alman gibi Ülken Almanyayi savunuyorsun ve bir alman gibi turkiye de en ufk olayda bile silah taşırm diye olayı kopurtuyorsun

Yazıklar olsun sana ne diyeyim ki. Tabi oradaki olaylar alman medyasi tarafından haber yapılmıyor ama sende maşallah bir alman gibi Ülken Almanyayi savunuyorsun ve bir alman gibi turkiye de en ufk olayda bile silah taşırm diye olayı kopurtuyorsun

Ne silahı yahu? Kafana sıcak vurmuş herhalde. Olaylar nerede kapanıyor ayrıca ? Türklerin başına gelenler de haber yapılıyor almanların başına gelende haber yapılıyor aynı şekilde. Türkiye medyası ama tabiki almanın başına geleni haber yapmıyor. Medyada sansür olayını bizim medya daha iyi bilir.
Burada da sansürlenme oluyor bu arada tabi ki ama bu çoklu.protesto eyleminde gerçekleşen halk eyleminde yapıyorlar. Buda yanlış kesinlikle.

olayi hemen nazilere getirip konunun icine etmissiniz
abicim türkiyede insanlar polise bile güvenemiyor artik
neyden bahsediyorsunuz hala
can güvenligimiz sifir
tecavüz bile normallestirildi neredeyse
devletin adalet anlayisi yerlerde sürünüyor ama siz kisisel insanlar üzerinden gidip almanyada bak sunlar oluyor diyorsunuz
lan koca türk devleti göz yumuyor su olaylara
almanyada sen birini taciz et bakalim ne kadar ceza aliyorsun

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

ülkede kanunsuzluk aldı başını gidiyor. milletin yaptığı yanına kar kalıyor sürekli. bu haberi gören bir başka sapık, "adam tacizde bulunmuş serbest kalmış nasılsa" diyerek taciz etme hakkı görecek kendinde. nasılsa problem olmuyor babında. adalet hepimize lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt