Sorun Hocada Değil Futbolcularda | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sorun Hocada Değil Futbolcularda

Şu takımın başına Pep - Mourinho ikilisini getirsen ne yazar sorun hoca'da değil sorun futbolcular'da bu takım daha fazlasını oynayamaz gelecek sezon icin en az 6-7 transfer lazım ilk 11 icin yoksa başarılı yine hayal olur...

Geçenlerde açtığım konuda yazmıştım;

Geçen haftalarda millet tüm suçu Riekerinke yıktı HADDİNDEN FAZLA ŞEKİLDE TEPKİ ALDI, sanki yıldızlar karması bir takımmış da tüm suç teknik direktördeymiş gibi davranıldı elbette hataları oldu o ayrı konu, sonuç olarak adam sessizce efendice çekti gitti, lakin eldeki topcular belliydi, transferleri Riekerink'in değil de Dursun ve ekibinin yaptığı belliydi, bu kalitesiz futbolculardan oluşan ekibi maksimum oynatacağı şekilde oynatıyordu, bana şunu söyleyin Tudor gidip yerine Mourinho, ile emeklilikten tekrar dönüp Ferguson ve Jupp Heynckes üçü birden gelse bu takım ne oynar? BU TAKIM MAX NE OYNAR AGALAR? Sabri Semih Selçuk Eren MAKSİMUM NE OYNAR? Şunu artık kabul edin bu takım kötü bir takım, bu transferleri yapan teknik adamlar değil bu transferleri yapanlar DURSUN VE LEVENT ekibi, sorarım size 3-4 MİLYON EUROLARI ufak ufak paylaştırıp 4-5 topcuya verene kadar 10 ar milyon 2 topcuya versen de İYİ TOPCU ALSAN olmaz mıydı? Sözün özü mesele RİEKERİNK VEYA TUDOR MESELESİ DEĞİL, bu yönetim sizce TUDOR'UN İSTEDİĞİ ADAMLARI ALACAK MI, bu yönetim değişmedikçe teknik direktör değiştirmek bana göre çözüm değil.

Tudor koşturcaktı hani her oyuncu kaplan olucaktı ? Sistem kurucaktı taktiksel devrim yapacaktı ? Tudorcuların kadroya tek laf söyleme hakkı yok.

Şu takımın başına Pep - Mourinho ikilisini getirsen ne yazar sorun hoca'da değil sorun futbolcular'da bu takım daha fazlasını oynayamaz gelecek sezon icin en az 6-7 transfer lazım ilk 11 icin yoksa başarılı yine hayal olur...
Diğer yazdığın konuya da yazdım.Kadrodan bağımsız,yaptıklarıyla bizim beklentilerimizi asla karşılayamayacak bir adam.Korkarak iş yapan adam bizim beklentilerimizi asla ama asla karşılayamaz

valla taktik hatasida yapti bügün kadroyuda yanlis kurmus olsada sonucta bunu uygulamasi gerekn futbolcular. onlarda eli belinde gezer tatil havasinda maci oynarsa, arkadasin dedigi gibi krali gelse gene basarili olmaz

Cavanda secimine kizamiyorum cunku alternatifi de sabri

ama tolga gibi bir ise yaramayan adami kac mactir oyunda tutuyor ,ayrica rodri her mac etkili ama yine kesik

linnes biraz depara niyetlenen adam o da ya oynatilmiyor ya da ilk kementi yiyor

tudora bakisim olumlu ama daha geldi yeni 1 ay oldu olmadi 8 puan kaybetti ,iki tane de son saniye mucize gollu galibiyet var

pek olumlu iz birakamadi simdilik

Teknik direktör değişikliği ile hiçbir şey olmaz eğer bir td değişiyorsa takımında komple değişmesi gerekir aksi takdirde aynen bizimki gibi 5 hoca değiştirip acaba sorun nerde diye düşünmeye devam edersin.

Tudor koşturcaktı hani her oyuncu kaplan olucaktı ? Sistem kurucaktı taktiksel devrim yapacaktı ? Tudorcuların kadroya tek laf söyleme hakkı yok.
Katiliyorum... Bas bas bagirdik burada etmeyin eylemeyin JOR a haksizlik yapiliyor, bu takimdan bi cacik olmaz diye... Imparatudor gelecek dertler bitecekti...

Not: artik Tudor gelmis, bence gelecek sezon kendi takimini kursun bide oyle bakalim. Olmazsa zaten aliskanlik oldu sezon ortasinda postalariz

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Jor malini da savunmanın 6ay takıma güç kararması herif. Lig başı ve sonrası diye ayriliyor orda olay

Son düzenleme:
Sorun en başta yönetimde.

Kadro kalitesi de sorun tabi ki lakin Tudor Bey'in bu akşam oynattığı futbol anlayışı ve gösterdiği korkaklığa bu sorunlar perde olamaz. Güvenimizi yerle bir etti bu akşam.

Sorun yöneticilerde... 4 yildir kac tane teknik direktör degistirdik sayamiyorum bile. Takima ve duruma uygun teknik direktör bulamayan, getirdikleri her adami bir kac iy icinde kovan, floryayi yan gelip, yatma malikanesi haline geldi.

Futbolcular degisse ne olur. Galatasaray´da oynayan her oyuncu maclari kapasitesinin 40% civari top oynuyor. Oynayaman adamin isminin skrtel, yada calik olmasi da önemli degil. Olay TD de biter, ve senin iki tane bütce olarak rekabet edebilen rakibin varken, sampiyonluk sansin da okadar kolay degil.

Tudor bu takimi yeniden hizaya sokabilecek bir hoca... Tudor disinda alertnatif ne ? Alternativ yok, cünkü ben simdiye kadar hesapli, kitapli hoca getiren bir yönetim görmedim.

Hocada da sorun var, futbolcuda da sorun var, yönetimde de sorun var, genel kurulda da sorun var, taraftarda da sorun var... Her türlü dökülüyoruz; vizyon yerlerde.

Aysal "büyüyerek kazanırsın, küçülerek anca yok olursun" dediğinde tam da bunu söylüyordu işte!!! Kafalar, düşünceler, ileri görüşlülük, parasal sistem küçülmeyi bırak yerlerde sürünüyor..Adam haklımıymış?

Üst Alt