Sosyal Eylem Önerileri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sosyal Eylem Önerileri

Cevap: Sosyal Eylem Önerileri

Yarın giy formanı takip et aslan parçası,sana güveniyoruz,sende bu inat bu azim varken Mali senden kurtulmak için FB'yi amatöre bile düşürür :D :D :D

Bence direk psikolojiye oynamalıyız. Malinin etrafında daima sarı kırmızı formalı insanlar olmalı devamlı onu takip etmeliler. Çok etkili bir yöntem. Okulda gıcık olduğum birine yapmıştım bunu. 2 ay boyunca hiç bişey demeden daima 10 metre arkasında yürümüştüm ama hiç sesimi bile çıkarmamıştım. Yakama yapıştı kardeşim ne istiyorsun benden dedi yine ses etmedim. Takip etmeye devam ettim. Çocuk en son okulu bırakmıştı psikolojisi falan bozulmuştu. Hergün ensesindeydim çocuğun.

Dava sonuçlanana kadar, hiçbir spor gazetesi satın almamak veya bu spor gazetelerinin web sitelerine girmemek.

Bu ciddi bir düşüş yaratır ve gazeteler bu davranışımız sonucu, davanın bir an önce sonuçlanması için baskı yapmak zorunda kalırlar.

Herkes taşın altına elini sokarsa ve FB'nin gittiği her deplasmanda dakikalarca sürecek Şikeci Fenerbahçe tezahüratı toplumun onlara vereceği en büyük ceza olur...

Üst Alt