Sosyal İçerikli Bir Sayfa Açacak Olsanız, Hangisini Tercih Ederdiniz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sosyal İçerikli Bir Sayfa Açacak Olsanız, Hangisini Tercih Ederdiniz?

Hangi sosyal platform tercih edilmeli ?

• Facebook

Kullanılan: 0 0.0%
  • Twitter

Kullanılan: 4 50.0%
  • Instagram

Kullanılan: 2 25.0%
  • Pinterest

• Tumbrl

• LinkedIn

• Diğer

Kullanılan: 2 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    8
Merhaba dostlar,
Aklımdaki sinema filmleri üzerine etkileşimde bulacağım bir sayfa açma fikri var. Daha önce yapılmış olsa bile bir hesap açıp denemek istiyorum, bu konuları pek bilmediğim içinde hangi site üzerinden bunu yapayım kararsız kaldım..

d2a4877d7ded2c4e03ecc3b15ff24788dc2f033e.jpeg

Görseli bol olacak ve takipçiler ile etkileşim kurabileceğim bir platform önerebilirsiniz ?

2018 yılında Amerika'da en çok instagram kullanılmış.. Link: En Çok Kullanılan Sosyal Medya Platformu Instagram!

Evet bu ara en yoğun kullanılan Instagram deniyor, ama konun film üzerine olacağı için Fragman falan v.s. Youtube da önemli ben öncelik ile bu ikisine yönel derim.

Instagram. Ben 5-6 sinema sayfası takip ediyorum. Hepsi birbirinden başarılı.

Facebook huzur evine dönmüş.

Twitter'da gerizekalı, ruh hastası çok. Ayrıca takipçi toplamak orada daha zor.

Yıllar önce savunma sanayi-uluslararası ilişkiler temalı blogum vardı, insanların yanlış anlamalarından ve cahil cüheyla takımının saçma sapan yorum ve eleştirilerinden yılıp bırakmıştım, kendimi yorum kısmında insanlarla küfürleşirken bulmuştum :) . Yakın gelecekte tekrar açmayı düşünüyorum, sildiğim blog'dan kalma yazılar hala geçerliliğini koruyor copy-paste yapmayı düşünüyorum. Boş ve cahil insanların dediklerini önemsememe yetişkinliğine eriştik çok şükür, görmezden gelebiliyorum artık.

Pek çok fuara ve etkinliğe erişim imkanım oluyor, oralara gidip güzel fotoğraflar ve içerik eşliğinde bilgilendirici yazılar yazabilirim diye düşünüyorum, şunu anladım ki ben bu konular ile ilgilenmeden yaşayamam bu şekilde kendimi tatmin edeceğim artık yapacak bir şey yok. Türkiye'de de ciddi bir açık var bu konuda... Yapanlara saygım sonsuz ama çok mainstream işler yapıyorlar, detay öğrenmek isteyene hitap etmiyorlar, zaten benim istediğimde çok kişiye hitap etmek değil az olsun bilinçli olsun.

Uzundur aklımdaydı bağlantılı başlık görünce yazdım rahatladım.

Youtube, onedio cevaplıyor tarzında üyelerinle diyaloğada girersin. Fakat ilk adımlar sıkıntı

Ha replik paylaşımı gibi ufak işlerse kesinlikle İnstagram.
Sağlam ve bilinçli bir sesin arkada olduğu sahnelerin analizinin vs olduğu yüksek tirajlı bir hedef varsa Youtube

Yıllar önce savunma sanayi-uluslararası ilişkiler temalı blogum vardı, insanların yanlış anlamalarından ve cahil cüheyla takımının saçma sapan yorum ve eleştirilerinden yılıp bırakmıştım, kendimi yorum kısmında insanlarla küfürleşirken bulmuştum :) . Yakın gelecekte tekrar açmayı düşünüyorum, sildiğim blog'dan kalma yazılar hala geçerliliğini koruyor copy-paste yapmayı düşünüyorum. Boş ve cahil insanların dediklerini önemsememe yetişkinliğine eriştik çok şükür, görmezden gelebiliyorum artık.

Pek çok fuara ve etkinliğe erişim imkanım oluyor, oralara gidip güzel fotoğraflar ve içerik eşliğinde bilgilendirici yazılar yazabilirim diye düşünüyorum, şunu anladım ki ben bu konular ile ilgilenmeden yaşayamam bu şekilde kendimi tatmin edeceğim artık yapacak bir şey yok. Türkiye'de de ciddi bir açık var bu konuda... Yapanlara saygım sonsuz ama çok mainstream işler yapıyorlar, detay öğrenmek isteyene hitap etmiyorlar, zaten benim istediğimde çok kişiye hitap etmek değil az olsun bilinçli olsun.

Bu savunma sanayi konuları ilgi çekici baya bir ara youtube da Ayhan Tarakçı diye biri var ona sarmıştım ama bu dalda cidden fazla kişi yok.

blog isi kafa dagitmak icin ideal.. O kisma yeni dahil oldum ama amacim sadece yazmak, kimin ne dusundugu onemli degil.

Hocam Twitter bence çünkü acikcasi Twitter da seviye Instagrama gore daha yüksek.instagram tamamen sov amacli icinde her turden insani barindiran bir yer ancak Twitter biraz daha iyi.( Trolleri ayırıyorum bu arada )

Üst Alt