Sow Sezonu Kapattı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sow Sezonu Kapattı

Cevap: Sow Sezonu Kapattı

Fener taraftarı bizi yarı yolda bıraktı diye küfür ediyor.

Aşağılık taraftar grubu.

Geçmiş olsun.

Sow'un yoklugu onlar icin büyük handikap.

Cok teknik, bitiriciligi yüksek, hizli, güclü, sürpriz gollere imza atabilen bir oyuncu.

Bienvenu ise :lol:

Bence eziklerin puan kaybetme ihtimali daha da yükseldi bundan sonra. :)

Tabi ki bizim için sevindirici bir haber zira fenerin en iyi en formda oyuncusuydu bence.

Ama yine de geçmiş olsun dileklerimizi gönderelim.İyi topçu.

Valla başka kulübün futbolcusu olsa geçmiş olsun derdim.Ama bu kulübü Allah bildiği gibi yapsın.

ya gercekten bunlar cok egoist, kendini begenmis, gercekleri görmek istemeyen, p.sl.k insanlar ( fb taraftarlari ) hepsi degil tabi ama 100de 96,325´i öyle..!

resmen nefret ediyorum bu takimdan. yöneticisinden tut taraftarina kadar cok degisik insanlar ya! cirkef gezegeninden bunlar...

sow fenerin en sempatik futbolcusu. daha dogrusu tek;) keske dün bizde olsaydi ahhhhhhhhh ahhhhhhhhhhh 5:1 olurdu mac

gecmis olsun!

ya gercekten bunlar cok egoist, kendini begenmis, gercekleri görmek istemeyen, p.sl.k insanlar ( fb taraftarlari ) hepsi degil tabi ama 100de 96,325´i öyle..!

resmen nefret ediyorum bu takimdan. yöneticisinden tut taraftarina kadar cok degisik insanlar ya! cirkef gezegeninden bunlar...

sow fenerin en sempatik futbolcusu. daha dogrusu tek;) keske dün bizde olsaydi ahhhhhhhhh ahhhhhhhhhhh 5:1 olurdu mac

gecmis olsun!

egoist, kendini beğenmiş falan değil abi. bildiğin gerizekalı adamlar

Üst Alt