Soyunma Odasında Penaltı Verdi ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Soyunma Odasında Penaltı Verdi !

var-videoschiedsrichter-mainz-freiburg-bundesliga-16042018_aufbjey7rygu1c19p9nim0els.jpgSoyunma Odasında Penaltı Verdi....

Bundesliga'da ilginç olay! Soyunma odasında penaltı verdi...

Avrupa liglerinde yaygınlaşmaya başlayan video hakem sistemi, Almanya Bundesliga'da ilginç bir görüntüye sebebiyet verdi.

Ligin 30. hafta maçında kümede kalma yarışı veren iki takım Mainz ve Freiburg karşı karşıya geldi. Maçta ilk yarı bitti ama 'VAR' penaltı kararı verdi. Freiburg soyunma odasına gitmesine rağmen geri geldi, Mainz penaltı kullandı ve öne geçti. Takımlar golün ardından yeniden soyunma odasına gitti!

Video hakem sisteminin Süper Lig'de önümüzdeki sezon faaliyete geçmesi bekleniyor. Dünya Kupası'nda kullanılacak olan VAR sistemi, UEFA organizasyonlarında ise yok. İngiltere Premier Lig'de de önümüzdeki sezon VAR sisteminin uygulanmayacağı açıklanmıştı.

Hürriyet

Video:

Bundesliga'da ilginç olay! Soyunma odasında penaltı verdi.... - Almanya Bundesliga Haberleri

Soyunma Odasında Penaltı Verdi....

Bundesliga'da ilginç olay! Soyunma odasında penaltı verdi...

Avrupa liglerinde yaygınlaşmaya başlayan video hakem sistemi, Almanya Bundesliga'da ilginç bir görüntüye sebebiyet verdi.

Ligin 30. hafta maçında kümede kalma yarışı veren iki takım Mainz ve Freiburg karşı karşıya geldi. Maçta ilk yarı bitti ama 'VAR' penaltı kararı verdi. Freiburg soyunma odasına gitmesine rağmen geri geldi, Mainz penaltı kullandı ve öne geçti. Takımlar golün ardından yeniden soyunma odasına gitti!

Video hakem sisteminin Süper Lig'de önümüzdeki sezon faaliyete geçmesi bekleniyor. Dünya Kupası'nda kullanılacak olan VAR sistemi, UEFA organizasyonlarında ise yok. İngiltere Premier Lig'de de önümüzdeki sezon VAR sisteminin uygulanmayacağı açıklanmıştı.

Hürriyet

Video:

Bundesliga'da ilginç olay! Soyunma odasında penaltı verdi.... - Almanya Bundesliga Haberleri

sistem iyi hoş da bu kadar da olmaz. Madem şüpheli bir durum var durdur VAR ekibi izlesin kararı versin sonra soyunma odasına git.

arkadaslar, konu ile alakasiz biliyorum ama "tartisma platformu"na yorum yazamiyorum.
Yetkiniz yok diyor, nasil halledilecek bu durum??

Kesinlikle gelmeli başlarım futbolun doğasına ben kendimi düşünüyorumda aylarca kamp geçiricem emek vericem , Bir tane kör gözünü dürttüğümün art niyetlisi benim bütün emeğimi bi düdüğü ile götürücek. Keşke imkan olsa tamamen yapay zeka türevlerini soksalar bu işin içine. İnsana güvenilmez ne tür duygular barındırıyor önceden hangi takımı tutuyor , allah korkusu varmı yokmu hiç biri bilinmez bizim hakemlerimizde olduğu gibi.

VAR gelmeli ama bu kadar da değil. Futbola aykırı vs laflarını geçelim bence zamanla en ideal hale gelecek zaten. Yolsuzluklardan, eyyamcılardan iyidir. Eyyamı yapan yine yapar mı bilemem ama yaparsa niyetini belli etmiş olur direk..

Üst Alt