Sözcü Gazetesi Ünal Aysal Röportajı


Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal Röportajıcissé gelirse butun heyecanim biter istemiyorum o adami bana istatik demesin kimse benim gozumde forvet degil o adam
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal RöportajıCisse çok iyi futbolcu ve çok formda.Drogba olmazsa ben isterim şahsen.Emana dışında söylediği isimler çok iyi başkanın.Emana forum efsanesi,hiçbir numarası yok o adamın.
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal Röportajıcisse'yi alacaklarina baros kalabilir.ayrica emana "cuk" oturur. o tipte bir adam mutlaka lazim bu takima. drogba ile iyi ikili olurlar. 2-3 zenci olursa takimda (mesela keita-nonda; diger örnek: dia-niang) iyi anlasiyorlar birbiriyle mac icerisinde.allahini seven baskan'a savunmacilara da ihtiyacimiz oldugunu iletsin. komple savunma degismeli!gerci takimin komple degismesi lazim. 11 tane ilk 11 oyuncuus lazim. (arda ve selcuk ilk 11'den sayarsak bu sayi 9'a iner :))
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal RöportajıDrogba için yaşlı , 33 yaşında adama o kadar para vermeye gerek yok diyenler var, dün gece vucinic ismi geçtiğinde burun kıvıranlar vardı , şimdide cisse beğenilmiyor yeni transferimiz Elmander'in esamesi okunmuyor çok ilginç. taraftarımız kimi istiyor çok merak ettim.
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal RöportajıDrogba için yaşlı , 33 yaşında adama o kadar para vermeye gerek yok diyenler var, dün gece vucinic ismi geçtiğinde burun kıvıranlar vardı , şimdide cisse beğenilmiyor yeni transferimiz Elmander'in esamesi okunmuyor çok ilginç. taraftarımız kimi istiyor çok merak ettim.İnsan beğenisinin sınırı yok,o yüzdendir.Kimin ismi geçerse ya onun bir üst seviyesindekini yada genç olanını istiyorlar. :)
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal RöportajıValla emana'yı beğenmeyenler var ama Emana bize lighde tek başına en az 5 maçı kazandırır. Hırsı yeter. Culio v.s adamlardan çok daha yararlı olur. Bu listede ençok istediğim Kalström. Emana+Kalström+Selçuk+Arda böyle bir orta sahanın hayali bile güzel :)
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal RöportajıEmana'nın devri geçti artık , onun gelmeyeceğini umuyorum , herşeyden önce isminden sıkıldık artık , mümkünse kalsın yerinde.Drogba-Cisse

Buffon-FreyBunlardan 1'er tane gelicek gibi , umarım Drogba içinde olur bu isimlerin. :)
 
Cevap: Sözcü Gazetesi Ünal Aysal RöportajıDrogba için yaşlı , 33 yaşında adama o kadar para vermeye gerek yok diyenler var, dün gece vucinic ismi geçtiğinde burun kıvıranlar vardı , şimdide cisse beğenilmiyor yeni transferimiz Elmander'in esamesi okunmuyor çok ilginç. taraftarımız kimi istiyor çok merak ettim.hakkaten Vucinic'i beğenmeyenler mi çıktı..??

cisse'nin en formda halini, ölüsüne değişmem vucinicin...
 
Üst Alt