Sözleşmesi Bitecek Olan Oyuncularımız - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sözleşmesi Bitecek Olan Oyuncularımız

Linnes ve Donk ücretlerine zam istemiyorlarsa kalsınlar

Onyekuru ve Ndiaye ikilisini yeniden kiralayabilirsek iyi olur

Geri kalanları da gönder gitsin ...

donk ve linnes 800-900 bin euro arası alacaklarsa kalsınlar yoksa yallah.diğerleri bedava oynarız deseler bile tutulmamalı.

Spamlıyalım bu hesabı
maxresdefault.jpg

Prof. Dr. Halis AYDEMİR derhal rektör yardimcisina bildirin, nasil ögrenci yetistiriyorsunuz diye. bir sürü küfürlü tweet mevcut.

Eren gitmeli her türlü.
Bu hayal kırıklığı bozuntusu gitsin emekli liginde oynasın ki orada bile sakatlanır bir iki müsabaka sonrası.

Sakatlik yaşamazsa bile ne faydası olduğunu göremedik oyun içinde. Umut bulutu bile aratan fussbalcı.

Tarıkı almanyada gördüğüm an acısını çıkartırım galiba. Son senesi olması harikulade bir konu.

Selçuk.... Halkından kat ve kat kazanç sağladı ama çokta iyi verim aldık zamanında. Teşekkür edilip yollar ayrılmalı.

Maicon.... Yallah Arabistan'a.
Nereden buluyoruz bu mal mal stoperleri hayret edici. Bide dünya kadar para ödüyoruz. Chedyou malı bu iki oldu.

Fegholi.. Tam bir hayallirikligi oldu maalesef. Beklentilerin çok çok altında kaldı. Sat diyeceğim bir oyuncu ama maaşına yaklaşan tek Arap ülkeleri veyahut Çin olur. Oraya da şimdilik gitmem diyor. Faydalanmaya uğraşmayı denemeli teknik heyet.

Belhandaaaa... Ahhhh... Bana kalırsa kadro dışı bırakırdım çoktan ve yerine Atalayı monte ederdim. Ama bana kalmıyor bu konu maalesef. Takımda kalacak gibi duruyor maalesef.

Garry... İyi bir ücrete satılmasından yanayım.

Sinan.... Joker olarak kadroda kala bilir ama onbir için yetersiz.

Alt yapıda değerli gençlerimiz mevcut. 3-4 oyuncu takıma yavaş yavaşça yerleştirmeye çalışalım. İyi jenerasyon var baya.

Atalay
Gül
Samet
Ali yavuz
Mustafa kapı
......

Bizimkiler Linnese 1,2 ve Sinana 1 milyon yillik vererek uzaturlar. Baskan sonra cikar ve, bu oyuncular bedava diye bu kadar maas aliyorlar ve menajer bedelli maasin icinde diye konusue.

Donk umarim yeteri kadar mac yapmaz ve biz maasini yeni bir sözlesmede 500 bin asya düsürürüz.

Donk dahil hepsi gitmeli.

Ndiaye gibi pas özürlü ve artist bir oyuncu bir daha kiralanmamali.
Mümkünse paralarının yarısı verilip devre arası postalansinlar.Zararın neresinden dönülse kardır.

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Hepsi gitmeli bence ama Donk kesin kalır. Fatih Hoca bir iki pozisyonda oynayabilen adamları çok sever. €1 milyondan fazla almamalıydı ama sanırım €2 milyon alıyor.

İçimde Selçuk’un kalacağına dair kötü bir his var. En az üç sene önce gitmeliydi. €300 binlik oyuncu €3 milyon alıyor. Komedi.

Linnes €500 artı performans bonuslarıyla €1 milyona kalabilir.

Eren hemen gitmeli.

Linnes hariç hepsinin gitmesine sıcak bakıyorum. İsmail'in performansına göre Muslera bile gitse üzülmem, her yan top gol oluyordu bir ara. Şimdi de geleni geçeni indirmeye başladı.

Üst Alt