Sözleşmesi Bitecek Olan Oyuncularımız - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sözleşmesi Bitecek Olan Oyuncularımız

Kim kalır kim gider bilemiyorum ama çok heyecanlıyım ben bu sezon sonu için. Umarım zorlu bir sezonun ardından şaşalı bir şampiyonluk gelir ve kadroda son 2 yılda olan temizliğin son aşamasını da bu yıl yapıp taş gibi kadro kurarız. Bir de ligde Muğdat’ın ileri uçta şans bulması taraftarıyım. Eren’den eksiği olmaz fazlası olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İsmail Çipe - fazla bir ücreti yok, bilemiyorum. 3.kaleci olabilir.
Osman Çamdal - nihayet gidiyor
Martin Linnes - mariano paketlenirse kalabilir
Ryan Donk - hem stoper hem ön libero olarak daha iyisini alabilir miyiz bilmiyorum ama opsiyonuyla uzar
Selçuk İnan - dehlenmeli
Badou Ndiaye - 1 sene daha kiralanabilirse iyi olur
Henry Onyekuru - 1 sene daha kiralanabilirse iyi olur
Eren Derdiyok - sürekli sakatlanmasa 3.forvet olarak 500 bin euro civarina yerli olarak kalabilir ama bilmiyorum
Sinan Gümüş - dehlenmeli
Muğdat Çelik - dehlenmeli

8781.jpg

Selçuk İnan'ın sözleşmesini uzatan evlatçıdır, Galatasaray'ın parasını sokağa atıyordur, Galatasaray'ın başarısından çok evlatlarının cebinin dolmasını düşünüyordur.

Selçuk İnan'ın sözleşmesini uzatan evlatçıdır, Galatasaray'ın parasını sokağa atıyordur, Galatasaray'ın başarısından çok evlatlarının cebinin dolmasını düşünüyordur.
aldigi ücret verdigi katkiyla denk degil, bu nedenle dikkatimizide cekiyor, katiliyorum kesinlikle. lakin selcuk o osmanmi tarikmi her ne seyse dikkat edersen meslegini söylemek icimden gelmiyor onun kadar HAIN degil!

Arkadaşlar Selçuk İnan ' ın kesinlikle GS takımında oynamaması gerektiğini düşünenlerdenim faydası yok zararı var ama adam neden hain?

Sen adamı karşına aldın sana şu kadar para sözleşmeni uzat dedin adam tamam dedi uzattın. Feda mı istedin yok, Adam ne yapsın ben çok alıyorum şu kadarını geri alın mı desin? Kim der? Adam sakatlık bahane etmiyor, kimseye saygısızlık yaptığı yok, tamam kötü oynuyor sezon sonu oturursun kardeş artık olmuyor dersin eminim efendi gibi ayrılır.

Derhal gönderilmesi gerekenler:

Selçuk İnan
Eren Derdiyok
Tarık Çamdal
Muğdat Çelik

Zamsız veya indirimli yeni sözleşme:

Sinan Gümüş ( zamsız)
Ryan Donk (indirimli)
Linnes (zamsız)

Alt yapıdan

İsmail Çipe
Ozan
Yunus
Atalay
Celil

Mevcut kadrodan

Serdar
Ömer
Emre
Sinan (zam ve 11 isterse gitsin)

1 veya 2 yerli hamle yapılabilir ek olarak da.

Hatırlatma !!!

Sezon sonu Galatasaray ile sözleşmesi sona erecek oyuncular:
  • Selçuk İnan
  • Ryan Donk
  • Eren Derdiyok
  • Muğdat Çelik
  • Tarık Çamdal
  • Martin Linnes
  • Sinan Gümüş
  • Badou Ndiaye
  • İsmail Çipe
  • Henry Onyekuru

Hatırlatma !!!

Sezon sonu Galatasaray ile sözleşmesi sona erecek oyuncular:
  • Selçuk İnan
  • Ryan Donk
  • Eren Derdiyok
  • Muğdat Çelik
  • Tarık Çamdal
  • Martin Linnes
  • Sinan Gümüş
  • Badou Ndiaye
  • İsmail Çipe
  • Henry Onyekuru

sadece şu kırmızı kalınladığım elemanlar kalmalı
ama gerçekte olacakları söylemek gerekirse üstünü çiziklediklerimle sözleşme yenilenir

Üst Alt