Spanoulis Galatasaray'a Mı? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spanoulis Galatasaray'a Mı?

Tabi birde Euroleaguede olmak lazım.

Off adaş müthiş bir hınçla pazar günkü maçı bekliyorum.

Bakalım takım nasıl bir tepki verecek.

Eğer alırsak büyük takım olmuşuz demektir.

Allah yardımcımız olsun.

Adaş ben çok güveniyorum takıma ne yapıp edip alacaklar o maçı, zora geldi mi bizim takımın üstüne yok. Tutku, Lakovic, Gordon, Andric falan çok hırslıdır şimdi.

Cevap: Spanoulis Galatasaray'a Mı?

Alamayiz. Istedigi parayi da vermeyiz kaldi ki adam Efes'i kabul etmedi tepki gorurum diye. Bosuna heveslenmeyin.

Bırakın Spanoulisi almayı,finale çıkamayıp eurolige gidemessek eldeki oyuncuları tutabilecekmiyiz onu düşünün

Bence hiç uçmaya gerek yok, en iyisi önümüzdeki seriye odaklanmak. Şampiyonluk şansı varken transfer konuşmak saçma zaten de işte isim Spanoulis olunca akan sular duruyor tabi.

bu piyasanın içinde olanlar bu haberi yaptıranların menajerlerin (özelliklede spanın menajeri beobasket olduğu için) gazetelerle yaptırdığını bilir.

Hem Spa hem biz playofflarda devam ederken koyun can derdin kasap et derdinde vaziyet bu.Ha bazı takımlar transferlere başladı Fener Unicaja gibi elenen takımlar onlarda...

Gaza gelmeyelim ve şu 2-3 maçlık transfer haberlerine bi son verelim. Camia futbol şampiyonluğunu istediği gibi basketbol şampiyonluğunu da istemeli. Çıkıp 1-2 yönetici şu hakem rezaletini konuşşun son maçtaki yahu.

Üst Alt