Spartacus Vengeance | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spartacus Vengeance

Spartacus-Vengeance.jpg

tca_02.jpg

R.I.P

Gods of the Arena bitti ve Spartacus'ün ikinci sezonunu beklemeye koyulduk. Bildiğimiz gibi Andy, Spartacus rolü ile geri dönmeyecek. O rol, şimdi Liam McIntyre'nin ellerinde. Ve yine bildiğimiz gibi, Lesley-Ann Brandt, Naevia olarak geri dönmeyecek. Naevia rolü yeni bir kişi tarafından oynanacak ve Crixus'un onun aşkını aramasını izleyeceğiz.

Yeni oyuncular

- Spartacus II (Liam McIntyre)

- Naevia II (Şu anda bilinmiyor)

Geri dönecek oyuncular: - Lucretia (Lucy Lawless)

- Doctore / Oenomaus (Peter Mensah)

- Gannicus (Dustin Clare)

- Crixus (Manu Bennett)

- Ashur (Nick Tarabay)

- Mira (Katrina Law)

- Ilithyia (Viva Bianca)

- Glaber (Craig Parker)

Dönmesi muhtemel oyuncular?

- Aurellia (Brook Williams)

Geri dönmeyecek olanlar

- Spartacus I (Andy Whitfield)

- Quintus Batiatus (John Hannah)

- Barca (Antonio Te Maioho)

- Naevia I (Lesley-Ann Brandt)

İLK BÖLÜM YAYINLANDI

ALTYAZI: Spartacus: Blood and Sand (2010) Dizisi 2. Sezon Türkçe DivX Altyazısı ( 1 CD, 23.976 Fps, SubRip, Pınar Batum ) Sub id: 233305

Cevap: Spartacus Vengeance

İyileşse bile Andy bir daha oyunculuk yapamayacakmış.Ağr tedavi görüyormuş.Umarım iyileşir.

oley be! süper dizi. izledigim en iyi dizlerin arasinda ilk 3'e girer.

yanliz andy'nin oynamamasina cok üzüldüm. eski havayi zor yakalar gibi bu dizi. batiatus'un olmamasi da bence büyük bir kayip.

ama mesela 2. sezonda spartacus yoktu, gannicus sezonun yildizi olmustu. belki öyle bir yildiz daha yaratirlar :)

ayrica lucretia nasil dönüyor? ölmedi mi o batiatus ile birlikte?

Andy reisin olmaması kötu:sad007:. Yinede dizinin başarılı olacağına inanıyorum, dizi başlar başlamaz bende izlemeye başlıyorum :animation:

İkinci sezonda Gannicus kesin var.Zaten tarihte isyanı başlatanlardan biri olacak geçiyor.Nasıl bağlayacaklar acaba

Andy e çok ama çok üzüldüm fakat benim dizide karakterim crisux spatacus değişmiş değişmemiş pek önemli değil zaten çoğu kişi Andynin o karaktere oturmadığını düşünüyor

Biraz garip gelicek yeni Spartacus ama alışıcaz heralde. Gannicus'un dönmesi çok daha iyi ya adam fena savaşıyodu :D

Nezaman çekimlere başlanıyormuş?

Edit 2012 Nisan yazıyor :SS:

Aralık'a doğru olacağı söylenmişti ilk açıklamalrda halbuki...

İşte Yeni Spartacus

Başrol oyuncusu Andy Whitfield'ın lenf kanseri tedavisi nedeniyle ilk sezonun sonunda ara veren 'Spartacus: Blood and the Sand' dizisinin yapımcıları bir süre sonra yeni başrol oyuncusu arayışına girerek Liam McIntyre ile anlaşmıştı. Yıldızın 'Spartacus' rolündeki ilk karelerini Entertainment Weekly yayınladı.

ntvmsnbc'nin haberine göre karelerin ikisinde McIntyre Antik Roma sokaklarında kavga ederken ve kılıç çekerken görülüyor.

İlk sezonun ardından 'Spartacus: Gods of the Arena' adıyla 'Spartacus'süz ara bir sezonu yayınlanan dizinin yeni adı da 'Spartacus: Vengeance' (Spartacus: İntikam) olacak.

'Spartacus: Vengeance' 2012 Ocak'ından itibaren televizyon ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Üst Alt