Spartacus: War of the Damned | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spartacus: War of the Damned

url

[video=youtube;5qXoC-DykyM]https://www.youtube.com/watch?v=5qXoC-DykyM[/video]

Spartacus'un 10 bölümden oluşacak olan üçüncü, aynı zamanda son sezonu..

Ocak 2013'te yayınlanacak.

Cevap: Spartacus: War of the Damned

Şimdiye kadar izlediğim en baba dizi. Ocak ayını bekliyorum Gannicus reisi özledim.

Aslında uzatmak isteseler rahat bir 2 sezon daha sürerdi. Sabırsızlıkla bekliyorum...

kimse kalmadı :(

hep yeni karakterler geldi şimdi onlara alış

Allahtan 3 sezon boyunca crixus var, bi o tanıdık

[video=youtube;Fk-MKYSTits]https://www.youtube.com/watch?v=Fk-MKYSTits&feature=player_embedded[/video]

bu tip tarihi dizileri cekmenin maliyeti cok yüksek oldugu icin bölüm sayısını düsük tutuyorlar.sonuc olarak sinema gibi gise hasılatı yok.ne spartaküse ne de game of therones 10 bölüm yetmiyor.son sezonu olması cok kötü haber.

onemaus glaber falan öldükten sonra dizi yapımcıları dizinin tarihi gerceklere uygun olarak gitmeyecegini acıkladı.sebeb olarakta bir cok kisi tarihsel olayları biliyor dizide aynı olursa dizinin heyacanı kacar seklinde acıklama yapıldı.spartaküsün tarihte oldügünü kanıtlayan bir delil de zaten yok.cesedi asla bulunamadı.birde ticari gercekler var.bu sene diziyi bütün kahramanları öldürerek sonlandırdın mı iki üc sene sonra yeniden spartaküs cekme sansın olmaz.ben yapımcı olsam spartaküs ve ganiktus gibi kahramanları öldürüp diziyi sonlandırmam ucunu acık bırakırım.

Batuhan hocam game of theronesin bölümlerini beklemek en büyük iskence.hele 3. kitap kılıcların fırtınasını tek sezona sıgdırılamayacagının acıklanması canımı iyice sıktı. üc kitap türkceye cevrilmiş 4. kitapta kasım ayında cıkacakmıs.sibel hanımın cevirisinin iyi oldugunuda söylüyorlar.ben daha fazla dayanamayıp kitapları okuyacagım.

Üst Alt