Spor Bakanı Suat Kılıç: "Kişiler kurumları bağlamamalı"


Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Sky Türk'te katıldığı programda şike yapan başkan ya da yöneticilerin yaptığı yanlışların kulüplere ödetilmemesi gerektiğini belirtti.Bakan Kılıç yaptığı açıklamada yüz yılı aşkındır var olan kulüplerin, kişilerin yaptığı hatalar neticesinde küme düşürülmemesi gerektiğini söyledi.Şike yapan başkan ya da yöneticilerin bir daha görev almaması gerektiğini belirten Bakan Kılıç, ülkemizde Şike Yasası adı altında yürürlüğe giren yeni yasanın Avrupa'daki şike yasalarından çok daha ağır ve caydırıcı olduğunu da sözlerine ekledi.video: Şike Yapan Takım Düşürülmeli mi?
 
Cevap: Spor Bakanı Suat Kılıç: "Kişiler kurumları bağlamamalı"kişilerin yaptıkları şikenin sonucu kulübe fayda sağlamıyor mu ?
 
Cevap: Spor Bakanı Suat Kılıç: "Kişiler kurumları bağlamamalı"Bir ceneni tut be adam. Spor bakanimisin nesin. Nerden firladiysan oraya geri git.Benim iicn yapmislardir artik o kadar sikeyi.
 
Cevap: Spor Bakanı Suat Kılıç: "Kişiler kurumları bağlamamalı"O zaman şike nasıl oluyor bana acıklasın Suat Kılıç,Fenerbahce kulubü kalkıp kendi kendine mac mı ayarlıyacak,tüzel kişilik mi yapacak şikeyi!Güldürme beni...Ayrıca başkanın yaptıgı icraatlardan Fener kulübü kar veya zarar etmiyor mu?Nasıl ki etkileniyorsa o zaman bal gibi de sorumludur!Bu adamın ahlakından süphe ediyorum...
 
Cevap: Spor Bakanı Suat Kılıç: "Kişiler kurumları bağlamamalı"Cehaletle uğraşmak zor şey. Malesef bizim ülkemizde cahil ve eyyamcı olmak bakan olmanın önünde bir engel değil...
 
Cevap: Spor Bakanı Suat Kılıç: "Kişiler kurumları bağlamamalı"şampiyon olunca kaç milyon alıyor artı şamp. ligi geliri yayın gelirleri bunları şahıslarmı alıyor kulüp alıyor. O zaman her sene 1 tane adam ayarlaycaksın alsana şu kadar para yakalanırsan 1-2 yıl yatarsın ulan memlekette o kadar çok adam varki bunu kabul edecek. Mantık zaafiyeti var bunu söyleyenlerde.
 
Cevap: Spor Bakanı Suat Kılıç: "Kişiler kurumları bağlamamalı"Ya Dünya'da başka bir ülkede şikeyi savunan daha yoktur, pislik fenerli seni.
 
Cevap: Spor Bakanı Suat Kılıç: "Kişiler kurumları bağlamamalı"Bi tane akıllı adam yok be bizi yöneten. Yapılan şikenin takıma yararı var mı yok mu? Şikeyi yapan başkan takımdan sorumlu mu değil mi? O zaman bi tane vasıfsız adama şike yaptırırlar 1 seneye düşürdünüz zaten cezaları. Adam 1 sene yatar çıkar nolacak. Allah'tan başımızda UEFA var da NAH izin verir küme düşme cezasının kaldırılmasına.
 
Cevap: Spor Bakanı Suat Kılıç: "Kişiler kurumları bağlamamalı"eskisehir de kalp krizi geciren trabzonlu amca nin kemikleri sizliyordur....
 
Cevap: Spor Bakanı Suat Kılıç: "Kişiler kurumları bağlamamalı"Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç Sky Türk'te katıldığı programda şike yapan başkan ya da yöneticilerin yaptığı yanlışların kulüplere ödetilmemesi gerektiğini belirtti.Bakan Kılıç yaptığı açıklamada yüz yılı aşkındır var olan kulüplerin, kişilerin yaptığı hatalar neticesinde küme düşürülmemesi gerektiğini söyledi.Şike yapan başkan ya da yöneticilerin bir daha görev almaması gerektiğini belirten Bakan Kılıç, ülkemizde Şike Yasası adı altında yürürlüğe giren yeni yasanın Avrupa'daki şike yasalarından çok daha ağır ve caydırıcı olduğunu da sözlerine ekledi.video: Şike Yapan Takım Düşürülmeli mi?Sayın bakan iyi hoş konuşuyonda bu konuşmalar uefa ve fifa'da dalga konusu olur :D Adamlar senin açıklamanı duysa direk spor'a siyaset karıştı diye bizi ihraç ederler !!! o zaman başlarsınız ağlamaya kelle almaya. Kafana göre konuşupta laf salatalığı yapma
 
Cevap: Spor Bakanı Suat Kılıç: "Kişiler kurumları bağlamamalı"beyler yazdıklarımıza dikkat edelim. bu ülkenin bakanı hakkında bu tarz söylemler kullanmayın başınız ağrımasın sonra aman diyeyim.
 
Cevap: Spor Bakanı Suat Kılıç: "Kişiler kurumları bağlamamalı"göreceğiz bağlayacak mı bağlamayacak mı.
 
Cevap: Spor Bakanı Suat Kılıç: "Kişiler kurumları bağlamamalı"Herkes twitter dan istifa çağrısı yapsın .Böyle şey olmaz.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt