Spor Bakanından Şaka Gibi Açıklama! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Bakanından Şaka Gibi Açıklama!

hiç bir şeye tepki vermeyelim artık. Ondan sonra neden istedikleri gibi at koşturuyorlar. Tepki olmadıkça istedikleri gibi at koştururlar. Sonrada Rıdvan gibi, Arda gibi satılmışların lafı dinlenir.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Tepki verilecek devir geçti zamanında tepki verenler terörist oldu o olayda o gün kapandı artık böyle soft olaylara kimse sesini çıkaramaz ya tam bir karşı duruş olacak ki bu muhtemelen istenmeyen görüntüler oluşturur ya da sonsuz bir sessizlik olur şu an olduğu gibi.

Geçenlerde izledim çok güzel film
1d2030dd6a8c59677af28818b7c2bd2d.jpg

F3111 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tepki verilecek devir geçti zamanında tepki verenler terörist oldu o olayda o gün kapandı artık böyle soft olaylara kimse sesini çıkaramaz ya tam bir karşı duruş olacak ki bu muhtemelen istenmeyen görüntüler oluşturur ya da sonsuz bir sessizlik olur şu an olduğu gibi.
Derdim şiddet değil, tepkim sana değil yanlış anlama. Ama toplu halde bunların para kazandıkları kurumlara tepkinin bildirilmesi lazım, bunların anladığı tek dil para. Sadece buralara değil, spor dünyasında bu işi pohpohlayanlardan başlamalı bu tepki. Rıdvan gibiler bir daha televizyona çıkamamalı, çıktıkları kanallara ya kovarsınız yada bir daha programları izlemeyiz denmeli. Aynısı bu işi pohpohlayan oyuncular için geçerli, oynadıkları takımlarda taraftarların dışlaması gerekli, milli takımda olanların mili takımda istenmedikleri net bir şekilde ortaya konmalı. Bunları şiddet olmadan yapmak zor bişey değil. Sizmisiniz bunu dikte ettiren, bir daha bu işten ekmek yiyemecekleri şekilde ortam yaratılmalı.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın son günlerde gündemi meşgul eden yabancı sınırlaması hakkında açıklamalarda bulundu

"Yabancı sınırlamasıyla ilgili Cumhurbaşkanımızın emri var, bu konu hakkında TFF ile konuşacağız."

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sinan Bilgin sen cumhurbaşkanının fikri diyordun ama spor bakanı emir olduğunu söylemiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bıktım artık bu ülke de yaşamaktan nefes alamıyorum. yakında tuvaletimizi nasıl yapacağımıza bile karışacak bu yeni türkiye başkanı olan adam.

İyi o zaman oldu olacak ligin ismini de Cumhurbaşkanımızın Emri yapın

Zaten kendi iktidarın takımları var ligde güle oynaya oynarsınız işte ...

Üst Alt