Spor Büro'dan şikayetçiyiz! | Istanbul Çevik Kuvvet'ten cevap var - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Büro'dan şikayetçiyiz! | Istanbul Çevik Kuvvet'ten cevap var

Cevap: İstanbul Valiliği, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve Basketbol Federasyonu'nun dik

Bu amir futbol maçlarında da aynı. Beşiktaş maçında üzerimize atmadık şey bırakmamışlardı adam hala gelip bize bağırıp çağırıyordu.

Buna artık bir şekilde dur denmeli hadlerini bilsinler bir zahmet. O taşıdıkları üniforma onlara insanları itip kakma, suçsuz adamları tekmeleme yetkisi vermiyor. Bu adamların engellenmesi için taraftar olarak elimizden geleni yapmalıyız. Yaptıkları saçmalıklar için bir şekilde sesimizi duyurmazsak böyle devam edecektir.

Cevap: İstanbul Valiliği, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve Basketbol Federasyonu'nun dik

Kesinlikle geregi yapılacak ben görüntüleri kendi adım ve soyadım la kulübe ilettim

Gerekirse başbakanlık ve diger gerekli mercilere de bu videoları mail olarak atacam....

Sucum yokken itilip kakılıyorsam hatta ve hatta küfür yiyorsam ben o polise saygı göstermem arkadas ki o gün dayak yemedim ama hakaret maruz kaldım....

Böyle polisler o kadar çok ki ohoooo...İnternette bile terör estiriyor bunlar her türlü forumun,ortamın anasını bellemeye hakları var sanıyorlar.

Düşüncelerimi buraya yazmamak için zor tutuyorum. Gereğinin yapılması şart ..

Böyle polisler o kadar çok ki ohoooo...İnternette bile terör estiriyor bunlar her türlü forumun,ortamın anasını bellemeye hakları var sanıyorlar.

elindeki job la terör estirir ancak,he yiyorsa estirsin..ben facede paylaştım videoları,hemde aynı küfürü yazarak...

Beni polislerden soğutan hareketler bunlar.

Sadece bu da değil. Bakırköy vb mekanlarda ki yunusların saçma salak hareketleri ve daha niceleri.

Bu insanların görevi toplumun düzenini ve güvenliğini sağlamak değil mi yoksa ben 16 yıldır ayakta uyutulan bir Türk genci miyim?

Sessiz kalınmamalı gerekli yerlere iletilmeli bu sefer herkes elini taşın altına sokmalı..

Bu konuda yönetimede çok tepkiliyim.. Bir Allahın kulu çıkıpta siz kimi nereden kovuyorsunuz demedi..

Bir baltaya sap olamamış ve olamayacak adama üniforma giydirir ve yetki verirsen işte böyle olur.

Bu konuda mutlaka bir tepki verilmeli.Yönetimin de birşeyler yapması gerekiyor, sahip çıkmalı taraftarına.

Taraftar ve öğrenci döverler gözlerinin önünde bölücü örgüt gösterisini seyredeler...

Bence yönetim taraftara sahip çıkmalı... Forlan Drogba transferleri hikaye... Yönetim yönetim olduğunu böyle durumlarda belli etmeli...

Bu konuda yönetimede çok tepkiliyim.. Bir Allahın kulu çıkıpta siz kimi nereden kovuyorsunuz demedi..

Yonetime tepkimi?

Arkadas Unal Aysal az kalsin yalvariyordu mikrafonda

ne diye bosaltmiyordunuz salonu?

Taraftarin yaptigi dogrumuyduki?

Polisin yaptigi hic bir sekilde dogru degildir kesinlikle

Bütün olaylar Federasyonun saçmalamasından kaynaklandı...

Bununla ilgili Galatasaray klubü girişmide bulunmalı, o zaman bu kişiler gereken cezayı alırlar...

Kulüp takip etmeli bu olayı.

Elinde silah olan insanların kesinlikle g.tü kalkıyo!

elindeki job la terör estirir ancak,he yiyorsa estirsin..ben facede paylaştım videoları,hemde aynı küfürü yazarak...

Karı gibi konuşmaktan da geri kalmıyorlar maalesef.

Şöyle söyleyim abi,bir menajerlik oyununda aleni hile yaptılar,ceza verdim ama ne hikmetse işte kurallarda da açıkça yazmasına rağmen beyefendi kabul etmiyor hile yaptığını.Hile yapma anlayışı sadece kendi kafasındaki şekliyle olabilirmiş.Bunun üstüne ne yaptı dersin?Arkadaşlarını da çağırmış çete gibi oyun forumlarını katlettiler.Bir sürü iftiralar,yalanlar,senaryolar vs...Aklın durur.Bu adamlar çevik kuvvetmiş.Ya diyorum siz kanunu uygulaması gereken adamlarsınız yakışıyor mu size?Adam diyor ki ben istediğimi elde etmek için her şeyi yaparım,amacıma giden her yol mübahtır.Sana da amacına da...Yani genelleme yapmak istemiyorum benim de polis arkadaşım var gayet düzgün çocuk,bir sürü düzgün insan var ama bazıları hakikaten terörist gibi işte bu videodakiler gibi.

Eğitim Eğitim Eğitim....

Adam konuşmasını bilmiyor daha...

Aklı sıra egosunu tatmin ediyor asalak adam....

Abiler, güzel Türkiyemizin güvenliğini böyle şeylere (ben kişi demiyorum bunlara...) bırakılmasını ve bunları yargılayabilecek hiçbir kurumun olmamasını üzüntüyle karşılıyorum...

Üst Alt