Spor Gecesi Digital - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Gecesi Digital

Uzun zamandır izlerdim,kimseyi kayırdıklarını koruduklarını görmedim. Herkesi eleştirirlerdi. Son zamanlarda Haluk Yürekli,bu Alper Pirşen’i hep gündem de tuttu. Ondan büyük ihtimal. Ama bir yerden çıkar. Yüce Rabbim yarına bırakır ama yanına bırakmaz. İnsanların ekmeği ile oynamak ahlaksızlık.

Fenerbahce Türk futbolunun icinde serefli insanlarin olmasini istemiyor. En cok korktuklari da serefli, ve serefli durusunu diretebilen güce sahip insanlardir, o yüzden beinsportsda duvara tosladilar. Haluk ve Gökhan bey belki güclü degiller, ancak serefli davrandilar.

Birilerine yalakalık yapmayanlar televizyon programlarında tutulmuyor. Bu yüzden internetteki programlar daha kaliteli. Televizyon ise tam bir çöplük. Bu yüzden iyi oldu ayrılmaları.

-Yayından -

Haluk Yürekli : '' Rızkı veren Allah. O yüzden bildiğimiz yoldan geri durmayacağız. Geri adım atarsam adam değilim. Düşünsenize Haluk'a , Gökhan'a bunu yapanlar , Bein sports'a bunu yapanlar TFF'ye neler yapıyordur''

Gökhan Dinç : '' Esas problem ne biliyor musun . İnsanların ekmeğiyle oynanmasını doğru ve haklı buluyorlar üstelik de gurur duyuyorlar. Siz her şeyi parayla satın almaya alışmışsınız. Kendi başınıza hiçbir şey başarmamışsınız. Babanızdan dolayı doğarken şanslı doğmuşsunuz. ''

Haluk Yürekli : '' Siz ne aşağılık insanlarsınız ya. İnsanların ekmek paralarından olmasıyla sevinç naraları atıyorsunuz. ''

Haluk Yürekli : '' Hadi şampiyonluğu satın alın madem o zaman . 28 mi kaçsa artık. Bana konuşacağınıza Alper Pirşen'e konuşsanıza .......... ''

Bazı kelimeleri yazamıyorum forum kuralları gereği. Haluk Yürekli lafı gediğine oturtmuş.

Gerçekleri söylemekten çekinmeyen bir cengaver Gökhan Dinç. Kanalına abone olunmalı, videoları izlenmeli. Erman Toroğlu ile birlikte tarafımızca desteklenmeliler.

Üst Alt