Spor Gecesi Digital - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Gecesi Digital

Gökhan Dinç: Ahmet Nur Çebi, Fenerbahçe'nin adını ağzına alamıyor!Göğüs sponsorluğu yüzünden mi?Ahmet Nur Çebi, neden SADECE Galatasaray'a konuşuyorsunuz?
Haluk Yürekli: Ömrümde bu kadar KİRLİ bir sezon hatırlamıyorum.Fenerbahçe - Kasımpaşa maçının hakemi AÇIKLANMADI!Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın! REZİL ETTİNİZ TÜRK FUTBOLUNU!

Forma + Stad 10 yıllık 100 milyon doların üzerinde. Kasa kolaylığı içinde yönetimden 40 milyon dolar vermeyi söz veren kişiler varmış. Net konuşuyor artık.

“Birçok oyuncuyla anlastik, 20 Haziran’i bekleyen futbolcular var. Göreve gelir gelmez hoca ile de görüsüp hemen getireceğiz”

Toplantı konusunda toplantı notu alınıp bunun toplantı sonraları açıklanması istemesi çok doğru. Gerek kulüpler birliği gerekse Tff toplantılarında konuşulanlar açıklanmalı, kapalı kapılar ardında kalmamalı. Bu da ciddi bir sorun Türk futbolunda.

Büyük kulüpler atıyorum Real Barça juve Bayern 1 yıllık forma + stad sponsorluğundan ne kazanıyor bilen varmı?
Bana yıllık 10 milyon Euro az geldi.
Kötü ezik bjk bile Vodafone den stad sponsorluğundan yıllık 10 milyon Euro dan çok aldı hatırlıyorum.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
2013te yaptı BJK anlaşmayı, biz de 2011de 10 milyon dolara anlaştık. Euro o gün 3tü bugün 10, olayı öyle değerlendirin.

Üst Alt