Spor Hukuku Enstitüsü Basın Açıklaması


8049.jpg


8061.jpg
https://www.sporhukuku.org/dosyalar/basin-aciklamasi.pdf
 
Cevap: Spor Hukuku Enstitüsü Basın AçıklamasıOlması gerekenleri yazmışlar işte. Yapsın TFF üzerine düşeni, yapabiliyorsa.
 
Cevap: Spor Hukuku Enstitüsü Basın AçıklamasıAydınlar 1 haftaya kalmaz istifa eder.Bu adam fenerbahçe fanatikliğiyle o koltukta oturamaz.
 
Cevap: Spor Hukuku Enstitüsü Basın AçıklamasıEn kısa özet : Tarihi AyarÖzet : Emniyet delilleri TFF'ye "yaymamak" şartıyla vermelidir. İddianame bir iddiadır, TFF belgeleri almalıdır. Spor hukuku normal hukuktan ayrıdır. Ayrıca gerçek kişiler de tüzel kişileri siz istemeseniz de bağlar.Bu mükemmel oldu, MAA şimdi de kişi kurumu bağlamaz desin göreyim. :tiphat:Edit : Adamlar TFF'yi belgelere ulaşmak istememekle suçlamışlar :asd: :lol: :happynew: :sopa:
 
Cevap: Spor Hukuku Enstitüsü Basın AçıklamasıÇok güzel oldu bu, Mehmet Ali Aydınlar bu açıklamadan sonra ne dese boş, insanları kandırmaya çalıştığı ortada.TFF Başkanı bu durumu bilmek zorunda, bunu bile bile de dünkü açıklamayı yaptığı için derhal hakkında işlem yapılmalıdır !
 
Cevap: Spor Hukuku Enstitüsü Basın Açıklamasıbu tff kalmaz başta. geldikleri gibi giderler. ATAM ne güzel DEMİŞ. KURBAN OLAYIM ONA :D
 
Cevap: Spor Hukuku Enstitüsü Basın Açıklamasıhiç bir kaçarı yok kuralları uygulayacaklar. Yoksa kendileri de suç işlemiş olur.
 
Cevap: Spor Hukuku Enstitüsü Basın AçıklamasıTürkiye futbol federasyonunun fanatik fenerli başkanının işine gelmiyor.Tutturmuş bir iddianame,bakacakmışta karar verecekmiş paşa. İddianamenin hazırlanmasına yakın bir zamanda ağız değiştirip hakimi kararını bekleyeceğiz diyecek utanmadan.Hatta mahkeme kararının kesinleştiği anda aydınların görevinin başında olmayacağını düşünüyorum.
 
Cevap: Spor Hukuku Enstitüsü Basın AçıklamasıSabahtan beri söylüyoruz. İddianameyi bekleyelim diyenlere! Ya adamın biri ihbarda bulunsa soruşturma açma yetkisine sahip TFF. Sadece maçın tekrarını izleyip küme düşürme yetkisine sahip. Elde edilen delliler mahkemece kabul edilmese bile TFF için bir kanaat oluşturmaya yetiyorsa geçerlidir. İsterse biri mahkemeden izin almadan bu telefon konuşmalarını dinlemiş ve bunları servis etmiş olsaydı bile TFF doğruluğuna inanıp takımı küme düşürebilir. Gerisi hikaye.Bu arada dünkü Kulüpler birliği toplantısında hiçbir kulübün düşürülmesini istemiyoruz kararının altına imza attıysak eğer yazıklar olsun!!! Yazıklar olsun!! Yazıklar olsun!! Neyse ki hatadan dönmüş gözüküyorlar...
 
Cevap: Spor Hukuku Enstitüsü Basın Açıklamasıooouuuuvvvvvvv... iste bu cok acıtır.. :))))kısaca; kambur olma kendi isini kendin yap demisler...gidecek yerin yok valla TFF... sıkıştın...şah ve mat yakındır...
 
Cevap: Spor Hukuku Enstitüsü Basın Açıklamasısu tff ye sormak lazim aziz ve cetesi neden tutuklandilar? hirsizlikmi yapdilar?,adam mi öldürdüler? ve ya baska bir suc isledilermi? "örgüt kurmakdan ve "SIKE" yapmakdan tutuklanmadilarmi? Altaylinin yazdiklari gibi "ne zaman adam olucaz"
 
Cevap: Spor Hukuku Enstitüsü Basın AçıklamasıBu işi UEFA çözecek fenerasyon olayın üstünü örtmek için elinden gelen herşeyi yapıyo
 
Cevap: Spor Hukuku Enstitüsü Basın AçıklamasıÇok doğru bir açıklama gelmiş. Yargının vereceği kararlara tabiki her zaman saygılıyız. Ama, eğer TFF'nin vereceği kararlar Yargıyı bağlasaydı, kendi içinde bir karar alma yetkisi bulunmazdı. Türk futbolunu çok yanlış bir yola sürüklüyorlar. Bunu görmek, bu kadar zor olmasa gerek..
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt