1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 156 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

Hakan kutlu gitmedikçe ads yükselemez ki ilk yarının sonlarına doğru istifa eder o da. En son kayseri de 26 maçta 5 galibiyet almıştı zaten hükümet bağlantısıyla göreve geldi

kendisini bende pek beğenmem ama öyle iyi bir hoca da bulmak zor bu ligde. Ben olsam İrfan Buz boştayken getirmeye çalışırım.
İrfan buz da hükümetin adamıydı bak o olabilir. Ama onun dışında geitirmezler. Takımda ne taktik ne teknik var bomboş sahaya sürmüş ne yaparsanız yapın demiş resmen. Defans hattını önde kuruyor arkaya bu sefer aedam kaçırtıyor. Ne diyim ki vasat biri ben en baştan belirtmiştim bunu olmaz diye. Bekleyelim bakalım. şahsen 12-15. hafta arası yollanır diyorum

Dün bahsedilmemiş ama Eskişehir büyük iş başardı. U21 takımıyla Balıkesirspor ile 2-2 kaldılar. Üstelik 2 kez geriye düşmelerine ve 10 kişi kalmalarına rağmen.

Kendilerini belki sevmeyenler olabilir taraftarlarını takdir etmek lazım. Bu kadar soruna rağmen 12-13 bin kişi gelmiş maça. Pek çok şehir takımı yok olurken onlar futbol şehri olduklarını adeta herkese gösteriyor. Bunca borca rağmen hala ayaktalar.

Ben sıkıntılardan kurtulup Süper Lig'de isterim kendilerini Ankaragücü,Göztepe gibi.

Altay'ın forveti Marco Paixao bu lige çok fazla. Rahatlıkla Süper Lig'de oynayabilecek bir forvet. 3 maçta şimdilik 3 gole ulaştı. Polonya Ligi'nde 4 senede 70 civarı gol atmış biri.

DloFAibXsAAACUO.jpg

Altinordu'nun 11'inde altyapidan yetismis 2 topcu,Karabuk'te ise 10 topcu varmis.Rakibinini kucumseyen Fb dostu Altinordu'yu yamultan Karabuk'u kutlarim.

Altinordu'nun 11'inde altyapidan yetismis 2 topcu,Karabuk'te ise 10 topcu varmis.Rakibinini kucumseyen Fb dostu Altinordu'yu yamultan Karabuk'u kutlarim.

Takdir ediyorum Altınordu'yu ama bazen saçma hareketler yapıyorlar. Mesela yine üst lige çıkmamak için ligin ilk yarısını salarak geçirecekler belli. İkinci yarı 9 maç, 10 maç üstüste kazanıyorlar 2 senedir, bunu da bilerek yapıyorlar. Sonuçta ikinci yarı daha fazla dikkat çekiyor ve oyuncularını daha iyi pazarlıyorlar. Bir ara Dardanel'in yaptığı gibi işi ticarete dökme peşindeler.

Her takım çıkmak zorunda değil bu da bir tercih saygı duyuyorum, oyuncu yetiştirme, Türk futboluna yeni isimler kazandırma gibi en büyük eksikliği gideriyorlar belki ama ben etik bulmuyorum bilerek ellerinden gelenin en iyisini yapmamayı. Bir de bir sezon ligin 2. yarısı böyle toparlayamazlarsa görürler ebelerininkini tersten, bir anda küme düşmeme mücadelesi verirler.

Takdir ediyorum Altınordu'yu ama bazen saçma hareketler yapıyorlar. Mesela yine üst lige çıkmamak için ligin ilk yarısını salarak geçirecekler belli. İkinci yarı 9 maç, 10 maç üstüste kazanıyorlar 2 senedir, bunu da bilerek yapıyorlar. Sonuçta ikinci yarı daha fazla dikkat çekiyor ve oyuncularını daha iyi pazarlıyorlar. Bir ara Dardanel'in yaptığı gibi işi ticarete dökme peşindeler.

Her takım çıkmak zorunda değil bu da bir tercih saygı duyuyorum, oyuncu yetiştirme, Türk futboluna yeni isimler kazandırma gibi en büyük eksikliği gideriyorlar belki ama ben etik bulmuyorum bilerek ellerinden gelenin en iyisini yapmamayı. Bir de bir sezon ligin 2. yarısı böyle toparlayamazlarsa görürler ebelerininkini tersten, bir anda küme düşmeme mücadelesi verirler.

Ali Koç'a peşkeş çekilen 2 oyuncudan sonra bu kulüp sempatimi kaybetmiştir.Fb terbiyesini alınca adice twit atmaya da başlamışlar zaten.

Üst Alt