1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 157 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

3 maçta 9 puan yapan 3 takım var.

Gençlerbirliği,Bolu,Giresun. Ancak her ne kadar geride kalsa da Osmanlı gerçeği var. Kadro olarak en iyi 3-4 takımdan biri.

Bu hafta müthiş maç olacak; Osmanlıspor-Gençlerbirliği. ADS zorlu Gazişehir deplasmanını kazanarak geçen haftayı affetirdi.

Bolu gümbür gümbür gidiyor. Üstelik seyircisiz cezaları var. Giresun 3'te 3 yapsa bile hala tam güven vermiyor.

Dün Gençler Sessegnon atılmasına rağmen Osmanlı'yı yendi. Osmanlı beklediğimden kötü durumda. Geçen seneki kadroyu neredeyse tamamen dağıttılar. Son 2 gün Cikalleshi ve Regattin gibi iki isim de gitti.

Osmanlı için gözüken şu; Bu sene mali olarak yaşanan zorluğu atlatmak için küçülmeye gitmişler. Lige tekrar çıkmak ilk hedef değil. Tüm iyi isimleri de sattılar ve genç bir kadro kurdular. Bu sene ligde kalıp, borçları da azaltıp seneye çıkmayı deneyecekler.

Bolu ve Gençler'de en büyük favorilerden olmayı sürdürüyor. Bolu 2 senedir Playoff'tan döndü ama bu sene çok başka başladılar. Bakalım sonu gelecek mi?

Bu sene düşenler şimdiden belli gibi. Karabükspor,Elazığspor ve Eskişehirspor. Üç takımda transfer yapamadı. Elazığ'da yine 6-7 tane as takım oyuncusu var ama diğer 2 takım tamamen altyapı takımıyla oynuyor. Devre arasında toparlayan olur mu göreceğiz.

Elazığ'da Bjarnason diye İzlandalı biri var, adam 2 senedir Elazığ'da.. Elazığ'lı bile orada yaşamayı istemezken adam para almadan top oynuyor.

ADS yavaştan toparlandı. Maç fazlasıyla 2.sıraya yükseldiler. Anderson hala kadroya giremedi. Anderson yerine daha iyi hamleler yapılabilirdi. Yazık ettiler o paraya. Tek sorun o gibi duruyor.

Denizli yıllar sonra zirveye oynuyor. Osmanlı'yı deplasmanda 2-0 yendiler. Şu anda 5.sıradalar.

Gencler bize koyacak garanti paranizi basin bankoglu banko

Erkan Sozeri hocam bu ligin kurdudur Genclerin kadrosuyla rekor puan yapacaklar gibi

Ben Gazisehir’de kalacak saniyodum ama onsuz Gazisehir bir hic

Gencler Giresun ve Bolu gelir

Bolu keske gelmese

Gencler bize koyacak garanti paranizi basin bankoglu banko

Erkan Sozeri hocam bu ligin kurdudur Genclerin kadrosuyla rekor puan yapacaklar gibi

Ben Gazisehir’de kalacak saniyodum ama onsuz Gazisehir bir hic

Gencler Giresun ve Bolu gelir

Bolu keske gelmese

Gazişehir iyi gidiyor haksızlık etme. Sözeri'yi bende beğenirim ama daha lige takım çıkaramadı hatırladığım kadarıyla. Kalpar hocam bu sene takım bulamadı o da üzücü.

Giresun gelmez. Onların kadrosu yetersiz bence. Gençler,Bolu,ADS,Gazişehir dörtlüsünden 3 tanesi çıkar gibime geliyor.

Geçen sene Erzurum'un yaptığını yapan biri çıkmazsa tabiki.

Gazişehir iyi gidiyor haksızlık etme. Sözeri'yi bende beğenirim ama daha lige takım çıkaramadı hatırladığım kadarıyla. Kalpar hocam bu sene takım bulamadı o da üzücü.

Giresun gelmez. Onların kadrosu yetersiz bence. Gençler,Bolu,ADS,Gazişehir dörtlüsünden 3 tanesi çıkar gibime geliyor.

Geçen sene Erzurum'un yaptığını yapan biri çıkmazsa tabiki.

Erkan Sozeri kral hocadir. Bugun Umraniye buralardaysa emegi coktur.

Karabuk'un o cop haliyle Basaksehir'i yendigini de unutmamak gerek. Yersiz sebeplerle kovdular. Bu sene rekor kirarak cikar, seneye de iyi isler yapar Gencler'de.

Giresun iyi ya neden kotu olsun. Biz zorlanmadan koyduk ama stad taraftar falan iyi. Kadro da kotu degil, cikabilirler yani.

Gazisehir iyi ama cikacak kadar iyi degil ne yazik ki, Yalcin Kosukavak'i pek begenmiyorum.

Bolu & Gencler garanti gozumde. Giresun yerine ADS gelse sasirmam. Baskasi da gelebilir bakalim bu sene de cok keyifli 1. Lig.

Üst Alt