1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

Cevap: Bank Asya 1.Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

ligtvcomtrbankasya1ligp.png

Rize kazanarak liderliğe yükseldi. Karadeniz takımı süper lige gelecek gibi :D

ligtvcomtrbankasya1ligp.png

KSK taraftarı çok kızgın durumda ve kızınca nasıl olduklarıda bilinen bir şey , bu hafta ki ç.rize maçında farklı görüntüler oluşabilir.

Karşıyaka yensin biz de liderliğe yükselelim :)

Futbolcular bu sene korkuyor taraftardan , koskoca Karşıyaka taraftarı öküz gibi destek veriyor her maç ancak koca sezonda iç saha galibiyeti sadece "1"..

İşimiz zor..

Baki mercimek, bilal kısa, tiago, akın vardar, kıvanç, taha, okan ve nicesi hayvan gibi bir kadrosu var üstüne barış memiş, t.dogantez gibi adamlar devre arasında gönderildi, ancak takım bir türlü gol atamıyorlar.. aylardır gol attığımızı hatırlamıyorum, gerçekten büyük rezillik. :eek:

Futbolcular bu sene korkuyor taraftardan , koskoca Karşıyaka taraftarı öküz gibi destek veriyor her maç ancak koca sezonda iç saha galibiyeti sadece "1"..

İşimiz zor..

Baki mercimek, bilal kısa, tiago, akın vardar, kıvanç, taha, okan ve nicesi hayvan gibi bir kadrosu var üstüne barış memiş, t.dogantez gibi adamlar devre arasında gönderildi, ancak takım bir türlü gol atamıyorlar.. aylardır gol attığımızı hatırlamıyorum, gerçekten büyük rezillik. :eek:

Durum kötüymüş gerçekten zamanında Furkan'ı alabilseydik Karşıyaka'dan onlara hem para hem de birkaç futbolcu verecektik. Kabul etmediniz :eek:

Konuyu neden taşıdınız..Böyle maçları nasıl konuşacaz..Mesaj yazıldıkca arada kaynaıp gidiyor..

bu hafta samsunum liderliğe yükselir gibime geliyor. ordu ve rize puan jaybı yaşar bizde altayı samsunda yeneri

Şahin Ak@

Aynen katılıyorum..Sercan kardeşden rica ediyorum acaba konuyu tekrar geri alabilirmi;),Bu tür maçları konuşmamız

iyi olacak,Burada konuşursak arada kaynaıp gider:)

Bank Asya 1. Lig 19. Hafta

29 Ocak Cumartesi

13:30 Denizlispor - Gaziantep BB

14:00 Karşıyaka - Ç.Rizespor TRT 1

30 Ocak Pazar

13:30 Diyarbakırspor - Akhisar Bld.Spor

13:30 K.Erciyesspor - Güngören Bld.

13:30 Giresunspor - Orduspor

13:30 TKİ Tavşanlı Linyit - Mersin İ.Y. TRT 1

19:00 Samsunspor - Altay TRT 1

31 Ocak Pazartesi