1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 203 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

Hatayspor Başakşehir’den Alican Özfesli orta saha oyuncusunu transfer etmiş.

Dünkü Giresun maçında orta saha faciaydı. Üçüncü bölgeye top taşımakta zorlanıyorduk. İhtiyaç vardı. Peki bu adam iyi mi? Tanıyor musunuz?

pas yüzdesi yüksek diye bir şey duymuştum. Bu yüzden Avcı tarafından Başakşehir almıştı diye biliyorum. Hatay'da 1.ligin en çok pas yapan takımı. Uygun hamle gözüküyor.

geçen hafta da söyledim, benim zaten en büyük adayım Hatay. Giresun'da son dakika 2 puan gitti ama bunlar olur. İlk 2 yapamazsa baya şaşırırım açıkçası.

Eskişehirspor için yolun sonu geliyor gibi sanki.. Eksiden bir türlü çıkamadılar.. 2 senedir son anda kaldılar zaten. Bu sene kurtuluş yok. Çünkü Karabük,Manisa,Gaziantepspor tipi takım yok şu anda.

MS Altinordu 4-1 Eskisehirspor

Goller: Berkay Samanci (7'), Anil Koc (77'), Anil Koc (79'), Burak Ince (81') - Ibrahim Öner (74')

MS Boluspor 0-2 Altay

Goller: Anton Putsila (6'), Andreas Tatos (49')

bursaspor çok iyi gidiyor. Bence tahtayı açmaları iyi olmadı ama şampiyonluğun en ciddi adayı olabilirler. Akhisar ve Erzurum kötü başladı zaten.

Hatay ve biraz Karagümrük dışında zirveyi zorlayacaklar takım göremiyordum. Bursa olabilir şampiyon.

MS Bursaspor 3-1 Osmanlispor

Goller: Shehu Abdullahi (27'), Kubilay Kanatsizkus (45+1'), Ramazan Keskin (90+3') - Erdem Cetinkaya (83')

MS Istanbulspor 2-1 Giresunspor

Goller: Aldin Cajic (51'), Papa Alioune Diouf (84') - Ahmet Ilhan Özek (68')

ADS'den bu sene de bir şey olmaz.. Akhisar'da rezil top oynamış deniyor..

Yarın kritik maç var; Hatay-Karagümrük. Kazanan lider olacak. Bokila ve Helder Barbosa eğer takıma uyum sağlarsa ben Hatay'ın çok rahat çıkacağını söylüyorum.

4. hafta sonra puan durumu

6fd3krqb.png

Gol Kralligi:

(4) Emircan Altintas [Ümraniyespor]
(3) Emeke Eze [Adanaspor]
(2) Ghislain Gimbert [Ümraniyespor]
(2) Selim Ilgaz [Hatayspor]
(2) Emirhan Aydogan [Bursaspor]
(2) Innocent Emeghara [Karagümrük]
(2) Burhan Eser [Akhisarspor]
(2) Leandro Kappel [Altay]
(2) Muhsin Yildirim [Istanbulspor]
(2) Mirkan Aydin [Hatayspor]
(2) Taskin Calis [Menemen Belediyespor]
(2) Ramazan Civelek [Karagümrük]
(2) Kubilay Kanatsizkus [Bursaspor]
(2) Foxi Kethevoama [Balikesirspor]
(2) Aldin Cajic [Istanbulspor]
(2) Anil Koc [Altinordu]
(2) Anton Putsila [Altay]

MS Erzurum BB 2-1 Adanaspor

Goller: Mickael Pote (41'), Gabriel Obertan (49') - Veli Kizilkaya (14')

MS Istanbulspor 2-2 Balikesirspor

Goller: Aldin Cajic (59', 80') - Anil Basaran (5'), Halil Colak (26')

Üst Alt