1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 261 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

geçen sene namağlup şampiyon olan, bu sene ilk 3 maçta 9 puan alan serkan özbalta sonrasında 5 maçı da kaybedince istifa etti

enteresan bir durum. 3 maç 9 p yaptıktan sonra 5 maç 0 puan hiç görmedim ben daha

1.ligde haftanın en önemli 2 maçını aynı saate koyan tff yetkililerini kutluyorum. İşin komiği cumartesi 13.30 gibi çoğu insanın izleyemediği saate koymuşlar

maçlara gelirsek trtspor'da 4.sırada olan bandırma ile 2.sırada olan agücü maçı var
trt avaz'da ise lider ümraniye ile 3.eyüp maçı var

belki lider el değişecek, belki ilk 2 takım iyice kopacak, belki de eyüp ve bandırma zirveye tamamen ortak olacak

kritik maçlar birazdan başlıyor

samsun'da altıparmak dönemi biter. Bu sene rezalet bir oyun var, skorlar da çok kötü. Ertuğrul sağlam niye yollandı anlamadım, o kadar tazminat ödediler birde

samsun'da altıparmak dönemi biter. Bu sene rezalet bir oyun var, skorlar da çok kötü. Ertuğrul sağlam niye yollandı anlamadım, o kadar tazminat ödediler birde

söylediğim gibi bitti altıparmak dönemi. Samsun geçen yıl çok iyi kadro kurmuştu ama şampiyonluk gelmedi diye o kadroyu dağıttılar

3-4 genç oyuncu transferiyle çok net 1 numaralı aday olurlardı. 20 transfer yapınca böyle oluyor işte

gençler ilk 4 maçta 1 puan almıştı, son 5 maçta 13 puan aldı. Samsun maçında son saniyede yemeseler 15 puan almışlardı

şimdi playoff hattına yakınlaştılar

ümraniye ve eyüp'ün bu kadar iyi gitmesi can sıkıcı. Camiasız takımların gelmesini hiç istemem ama onları zorlayacak takım yok gibi. Agücü ve bandırma olursa olur. Samsun ve Bursa büyük hayal kırıklığı

Yıllar sonra Marmara derbisi 1.Lig de sahne alacak

Kocaelispor - Bursaspor

Tarih:07.11.2021
Saat:19:00
Stadyum:Kocaeli Stadyumu
Yayın: TrtSpor

51 RESMİ MAÇ
Bursaspor galibiyeti:
19
Kocaelispor galibiyeti: 18
Beraberlik: 14
Goller: 62-58 Bursaspor

* 2008/09 sezonundan bu yana ilk derbi.

* 51 resmi maçın dağılımı:
40 kez Süper Lig
6 kez 1.lig
5 kez Türkiye Kupası

* Bursaspor, rekabetteki son 13 resmi maçta sadece bir kez kaybetti (7G, 5B, 1M).

* Kocaelispor, rekabetteki en uzun galibiyet serisine sahip (4 galibiyet - 1992/93 ve 93/94 sezonları).

* En Farklı Galibiyetler:
Kocaelispor 4-0 Bursaspor (17.04.1999 - Süper Lig)
Bursaspor 4-2 Kocaelispor (31.08.2002 - Süper Lig)

Üst Alt