2. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

Dünyanın en çekişmeli liginde sezon bugün başlıyor. Bu sene sanırım biraz sönük geçecek. Çoğu takım borç batağında. Ama Karagümrük falan sükseli hamleler yaptı. Bakalım ne olacak..

Kırmızı Gruptan umarım Kırklarelispor gelir. Trakya'nın sporda hiç düzgün temsilcisi yok. Çanakkale'de de futbol bitti artık.

Beyaz'dan da Samsun veya Sakarya gelsin.

kimse değinmemiş ama TRT artık TFF 2.Lig'den her hafta en az 1 maçı canlı yayınlayacakmış. Geç bile kalındı bu ligi yayınlamak için.

1.Ligin gitmesi,geçen sene yayınlanan Kadınlar Basketbol Liginin gitmesi falan bunda etkili oldu tabi.

Samsun,Sakarya maçları sırf tribün için bile izlenir vakit varsa.

Sakarya-Samsun maçında 30.000 kişi varmış. İnanılmaz. Süper Lig'de 30.000 kişilik stadı dolduracak sadece 5+2 takım var.

GS,FB,BJK,Bursa,Trabzon net doldurur. Bunların yanında takım çok iyi giderse Konya ve Kayseri doldurabilir. Onun dışında hiçbir takım 30.000 kişi toplayamaz.

Malatya 2.sırada ama dün 10.000 kişi belki vardır. Bu takımların alt ligde olması üzücü.

Ahmet Tasyurek hocam hakkindaki goruslerini alabilir miyim?

Kendisi Hataylidir ayrica iyi de bir Hataylidir kunefe sozu verip tutmamisligi yoktur bildigim kadariyla.

2.lige dustugumuzden beri maclari hic izleyemiyorum yayinci olmadigi icin ama gecen sezon evimizde 10 kisilik Gumushane'den 90'da gol yiyip direkt cikma firsatini teptigimizde basimizda o varmis.Cok iyi biri olmasa gerek.

2.lige dustugumuzden beri maclari hic izleyemiyorum yayinci olmadigi icin ama gecen sezon evimizde 10 kisilik Gumushane'den 90'da gol yiyip direkt cikma firsatini teptigimizde basimizda o varmis.Cok iyi biri olmasa gerek.

Kendisi sanli Umraniyemizi 1. Lig'e cikarmis fakat akabinde haince kovulmustu simdi yollarimiz yine kesisti bakalim ben umutluyum Sanliurfa uzulerek belirtmek zorundayim biraz ugursuz bir camia

Üst Alt