2. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2. Lig Maçlar ve Analiz Başlığı

2. ligde 2 grup var. yukardan 3 kişi düşüyor. bu durumda 2 tane ikinci lig oldğuna göre sadece şampiyonlar yükseliyor bir de her iki grubun 2. ve 3.leri mi play off oynuyor. yükselme prensibi nasıl işliyor bunu bilmiyorum 1 babayiğid anlatırsa sevinirim
kırmızı ile beyaz grubun 1. leri direk çıkıyor
liderlerin altındaki 4 er takım yani toplamda 8 takım eleme usulü ilerliyor finalde kazanan 3. takım oluyor

mecbur böyle olmak zorunda lig fazlalığı var yada pttnin sayısını 20 yapıp aynı pttdeki gibi lig ikincilerini de yükseltecen

22 ya da 24 takım olsa daha güzel olur. çünkü şimdi 2 tane ikinci lig var gibi. bir de adam ligi 2. bitirip sakatlık formsuzluk ya da şanssızlık yaşarsa çıkamayabiliyor. play off sistemini hiç bir zaman sevemedim. belki 4.ler çıkacak. bu da yukardaki ligin kalitesini düşürür

3 İstanbul takımı

Karagümrük
Sarıyer
Tuzla

Yarıfinale çıktı

Son takım ise Samsun-Sakarya maçından sonra belli olacak

Bakalım 1.lige kim yükselecek

Hangisinin playoff kazanma ihtimali daha yüksek Sakarya mı Samsun mu? Bunlardan biri çıksın yav taraftarlı takım lazım..
Diğer takımları bilmiyorum ama Karagümrük'te bir sürü süper lig görmüş futbolcu var kadroları 2. lige göre süper. Yükselme ihtimalleri yüksek.

Erkan Zengin, Mehmet Batdal, Turgut Doğan Şahin, Barış Özbek, Benjamin Fuchs, Yiğit İncedemir, Murat Ceylan, Şenol Can vs falan oynuyor. Eski Kasımpaşalı Malki de vardı ama onu serbest bırakmışlar. Bunların yanında fener ve bizim altyapımızda oynamış bazı genç futbolcularda var. Süleyman Hurma başkan olunca bir sürü adam aldılar.

Diğer takımları bilmiyorum ama Karagümrük'te bir sürü süper lig görmüş futbolcu var kadroları 2. lige göre süper. Yükselme ihtimalleri yüksek.

Erkan Zengin, Mehmet Batdal, Turgut Doğan Şahin, Barış Özbek, Benjamin Fuchs, Yiğit İncedemir, Murat Ceylan, Şenol Can vs falan oynuyor. Eski Kasımpaşalı Malki de vardı ama onu serbest bırakmışlar. Bunların yanında fener ve bizim altyapımızda oynayan bazı genç futbolcularda var. Süleyman Hurma başkan olunca bir sürü adam aldılar.
O nasıl kadro öyle :asd: Karagümrük'ün çıktığını varsayarsak çıkan takımların taraftarı yok o zaman doğru mu?

O nasıl kadro öyle :asd: Karagümrük'ün çıktığını varsayarsak çıkan takımların taraftarı yok o zaman doğru mu?

Menemenle, Keçiörengücünü bilmiyorum ama anladığım kadarıyla onlarda semt takımı çok fazla taraftarı yoktur. İzmir ve Ankaralı arkadaşlar daha iyi bilir.

Karagümrük zaten Vefa stadında maçlarını oynuyor tam bir semt takımı 5-6 bin stad kapasiteleri var. Sarıyer stadında da maç izledim onlarında stadları güzel, taraftarları vs iyi ama ilçe takımı en fazla 7-8 bin kişilik tribün yapabiliyorlar.

Samsun ve Sakarya şehir takımı olduğu için bu takımların yanında taraftar sayısı çok daha fazla tabii ki de

Erkan Zengin, Mehmet Batdal, Turgut Doğan Şahin, Barış Özbek, Benjamin Fuchs, Yiğit İncedemir, Murat Ceylan, Şenol Can vs falan oynuyor. Eski Kasımpaşalı Malki de vardı ama onu serbest bırakmışlar. Bunların yanında fener ve bizim altyapımızda oynamış bazı genç futbolcularda var. Süleyman Hurma başkan olunca bir sürü adam aldılar.

Acurla adada değil mi bu yav

Sezonun belki de en çok para harcayan ve en iddalı takımı Samsunspor, sezonu sürekli borçlarla ve sıkıntılarla geçiren Sakarya karşısında elenmek üzere.

Üst Alt