Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray 0-3 FB Grundig | Maç Sonucu | 10 Ekim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Toto Süper Kupa | Galatasaray 0-3 FB Grundig | Maç Sonucu | 10 Ekim

Galatasaray - FB Grundig

Erkek Voleybol Süper Kupa

Yer: Ankara Başkent Voleybol Salonu

Tarih: 10.10.2012

Saat: 18:00

Yayın: NTV Spor

Cevap: Galatasaray - FB Grundig | Erkek Voleybol Süper Kupa 10.10.2012 18:00

Bu salon taa nerde yaaa. Hangi otobüsler gidiyo biliyo musun ? Ya da oraya giden bi otobüs var mı :eek:

Ankara'da oturuyorsun değilmi ? Ben bir kere gittim oraya 2-3 sene önce Ziraat Bankası maçına yanlış hatırlamıyorsam . Bende pek bilmiyorum ama araştırıcağım .

Cevap: Erkek Voleybol Süper Kupa | Galatasaray - FB Grundig | 10 Ekim | 18.00

Sabancı Kız Yurdunun karşısında bir yıkık dökük üçgen bir park var. O parkdan bir ara sokak geçiyor. Sanırım oraya yeni yapılan bina. 4-5 tane lise var, okullar mahallesi, Gazi Üniversitesi'nin orası da diyebiliriz.

Ankara'da oturuyorsun değilmi ? Ben bir kere gittim oraya 2-3 sene önce Ziraat Bankası maçına yanlış hatırlamıyorsam . Bende pek bilmiyorum ama araştırıcağım .

Evet Ankara'dayım. Bulursan bana da haber et :)

Sabancı Kız Yurdunun karşısında bir yıkık dökük üçgen bir park var. O parkdan bir ara sokak geçiyor. Sanırım oraya yeni yapılan bina. 4-5 tane lise var, okullar mahallesi, Gazi Üniversitesi'nin orası da diyebiliriz.

Nerde olduğu önemli değil kaç numaralı otobüsün nerden kalktığı önemli. Bence Güvenpark'ın ordan kalkıyodur otobüsleri, çünkü Sincan Etimesgut falan otobüsleri de ordan kalkıyo.

Ulus'dan Gölbaşı dolmuşuna binebilirsiniz. Sabancı kız yurdunda inip, 50-100 metre gibi kısa bir mesafe yürürsünüz.

Veya Kızılay'dan gidecekler için, Ankaray'a binersiniz, Beşevler'de inersiniz, 300 metre yürür yine ulaşırsınız.

Ulus'dan Gölbaşı dolmuşuna binebilirsiniz. Sabancı kız yurdunda inip, 50-100 metre gibi kısa bir mesafe yürürsünüz.

Veya Kızılay'dan gidecekler için, Ankaray'a binersiniz, Beşevler'de inersiniz, 300 metre yürür yine ulaşırsınız.

Ben karıştırdım heralde. Dediğin yeri biliyorum. Ben Başkent Üniversitesi'nin orda sandım.

Arkadaşlar hiç voleybol maçına gitmedim. Bileti nasıl temin ediyoruz

Biletleri salon girişinden de alabilirisn ; İstanbul Burhan Felek'te öyle ; sadece Şampiyonlar Ligi dörtlü finalinde önceden ayırtman gerek .

Bu akşamki maça giderken salon girişinden alırısn biletini .

İki takımda da önemli eksik yok sanırım.

Nikolov ve Coskovic'in form durumunu merak ediyorum maçın galibini onlar belirleyecek bence. İbre Fenerbahçe'ye dönük tabi.

İki takımda da önemli eksik yok sanırım.

Nikolov ve Coskovic'in form durumunu merak ediyorum maçın galibini onlar belirleyecek bence. İbre Fenerbahçe'ye dönük tabi.

ben bu maçtan umutluyum hazırlık maçları ölçü olmasada

fenerden iyi hazırlandık kupayı alabiliriz

Kemal biraz toparlanır umarım bu sene.

Nikolov-Ulaş-Erhan-Bojan-Kemal bide Salparov var sanırsam

Üst Alt