Spor Toto Süper Lig Fikstür Çekimi | beIN Sports Haber | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Toto Süper Lig Fikstür Çekimi | beIN Sports Haber

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
51003

2019-2020 Spor Toto Süper Lig Cemil Usta Sezonu fikstür çekimi 17 Temmuz Çarşamba günü yapılacak.

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda saat 21.00'de başlayacak fikstür çekimine TFF yetkilileri ve kulüplerin temsilcileri katılacak.

Spor Toto 1. Lig fikstür çekimi ise 18 Temmuz Perşembe günü saat 21.00'de TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda gerçekleşecek.

Fikstür çekim törenleri beIN SPORTS Haber kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Medya Bilgilendirme:

TSYD üzerinden akredite olmuş medya mensuplarının izleyebileceği Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig fikstür törenlerinin görüntü çekim ve yayınını ligin yayıncı kuruluşu beIN SPORTS gerçekleştirecek.

Diğer ulusal TV kanallarının kameramanları ise salonun fuaye bölümünde oluşturulacak röportaj alanında çekim yapabilecek.

Kura çekimleri ile ilgili haber ve fotoğraflar, Türkiye Futbol Federasyonu'nun internet sitesi www.tff.org adresinde yer alacak.

Fiksturde en onemli sey Fb ile ilk maci icerde oynamamiz.

2000'den sonra Fb ile ilk maci icerde oynadigimiz 10 sezonun 7'sinde sampiyon olduk.

00-01
01-02
03-04
04-05

05-06
11-12
12-13
14-15
17-18
18-19

Diger yandan ilk maci Kadikoy'de oynadigimiz 9 sezonda sadece tek sampiyonlugumuz var.

02-03
06-07

07-08
08-09
09-10
10-11
13-14
15-16
16-17

Ha sunu da soyleyeyim.4 sene ust uste sampiyon oldugumiz sezonlarda ise 4 macimizi ilk Kadikoy'de oynamisiz bu istatistigin tersine.

2. olarak Bjkliler 2.yaridaki bizle olan derbilerinin surekli deplasmanda olmasini kendilerine karsi oyun zannediyor ama 2 sene ust uste sampiyon olduklarinda da 2. maclar bizim sahamizdaydi.Bu kadar aglamalarina bu sezon ilk Bjk maci bizim sahada olur diye dusunuyorum.Bu macin ilk nerede oynancagi bizi cok etkilemez fb maci kadar.

3. istedigim sey Fb'nin ilk yaridaki deplasman fiksturunun zor olmasi.Mesela gecen sene 2. ve 3. hafta Goztepe,Malatya deplasmanlari art arda gelmis ve ikisine de yenilmislerdi.Yine oyle bir sey olmali.Fb sezona iyi baslamamali.Eger Garry,Kolarov vs gelecekse fb'nin kadrosu sampiyonluk icin yeterli hale geliyor hele ki gelecek sezon sadece ligde oynayacaklarini dusunursek.

4'e gelirsem Denizli Ataturk Stadi'nin kapasitesi yukseltiliyor.Bu calismalar kesin lige yetismez.Cimi falan bozuk olur.Bu yuzden ilk haftalarda Denizli deplasmani olmazsa iyi olur.

Goztepe ile ilk maci disarda oynayalim.2.yari yeni statlari acilinca kesin zorlaniriz.

Bu sezon zimba gibi bir yaris bekliyorum.Biz de Terim var ve kadromuz lig icin iyi kesin yarista oluruz.Bjk 5 sezondur yarisin icinde ve Avci gibi hem kinlenmis hem de yarisi bilen biri var.Ts gecen sezonun en iyi topunu oynayan takimi,Fb'de şımarık Ali gozu karartmis hileyle de olsa bir sekilde fena kadro kurmayip yarista olacak.Basak Avci'dan sonra yarista olmaz diyordum ama Azubuike ve Awaziem'le ilgilenerek dogru yolda olduklarini gosterdiler.96-97'deki gibi en az 4 takimli bir yaris bekliyorum.

Son haftalara kalan büyük maçları iç sahada oynamak bence daha önemli. Son iki yılda bunun katkısını fazlasıyla gördük.

Fener ile içeride oynayalım
Bjk ts başakşehir ikinci yarı evimizde olsun. Ama 'fikstür Galatasaray'a göre ayarlanıyor' kolpası döndüğü için bjk&fener el atar bu duruma. İkinci yarı kritik deplasmanlara gideriz

Umarim bu defa degisik bir fikstur olur bizim acimizdan, surekli buyuk maclar son haftalara kaliyor genelde. Fikret yine aglamasin sonra.

Şikecilere erkenden koysak şöyle:

317bb618c493aeb7d2d6bb5d88220888.jpg

Tinerciler yine son 5 hafta kala Tt Arena’ya gelseler keske

Agliyorlar yillardir arena’ya geliyorlar ligin ikinci yarisinda,aglamalari hosuma gidiyor

Saraçoğlu fb derbisi ilk yarı olmasın bizimkiler kesin yenilir. Ölüm kalım olmayan derbileri hep salıyoruz adamlara.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt