Spor Toto Süper Lig Penaltı Raporu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Spor Toto Süper Lig Penaltı Raporu

✍ Süper Lig'in ilk yarısında penaltı sayıları:

? Lehine en fazla penaltı verilen takım: Kasımpaşa

? Aleyhine en fazla penaltı verilen takımlar: Galatasaray & Yeni Malatyaspor FutbolArena on Twitter

DvViEcHWsAAMAsG

Ekibimize calinan penalti sayisini rezalet olarak degerlendiriyorum.

Konya ve Pasa macindakiler net olarak penalti degil.Bjk macinda penaltidan onceki pozisyon faul degil.Fb macindaki ise uyduruk.Muslera temas etmeseydi de bir sey olacagi yoktu.Hatta VAR'dan uyari gelmese medyada cok yanki bile bulmayabilirdi o pozisyon.

Bu arada

@Serkan Şafak

46cbacd80c.jpeg

images

Konya ve Pasa macindakiler net olarak penalti degil.Bjk macinda penaltidan onceki pozisyon faul degil.Fb macindaki ise uyduruk.Muslera temas etmeseydi de bir sey olacagi yoktu.Hatta VAR'dan uyari gelmese medyada cok yanki bile bulmayabilirdi o pozisyon.

Bu arada

@Serkan Şafak

46cbacd80c.jpeg

images

İlaveten rize maçında 89da linnes düşürüldü hemen her yorumcu penaltı dedi 2 puanımız gitti.. Ayrıca bjk maçında onyekurunun topa elle dokunuşundan önce faul vardı net penaltı gitti - erene gelen ortada vida top gelmeden ereni biçti 2 net penaltı da o maçta vardı.. Kendi yorumum değil yorumcuların yorumu bu arada..

Ortalama bakarsak aleyhimize 4 tane uydurma penaltı verilirken 4-5 tane de net penaltımız harcandı.. Herşey adil olsaydı şu kadar sakat cezalı ya rağmen başakşehirin 3-5 puan önündeydik

Bu arada

@Serkan Şafak

46cbacd80c.jpeg

images
Gonul verdigim ekiplere yapilanlar beni uzuyor

Kazanılan penaltı sayıları:

12-Kasımpaşa 7 5
10-Alanyaspor 4 6
9-Trabzonspor 5 4
8-Konyaspor 5 3
8-Galatasaray 7 1
6-Sivasspor 4 2
6-Bursaspor 2 4
5-Antalyaspor 5 0
5-Beşiktaş 4 1
5-Çaykur Rizespor 3 2
5-Yeni Malatyaspor 4 1
5-Akhisarspor 6 0
4-Başakşehir 4 0
4-Fenerbahçe 3 1
4-Kayserispor 4 0
4-Erzurumspor 4 0
3-Ankaragücü 2 1
2-Göztepe 1 1

12-Kasımpaşa
10-Alanyaspor
9-Trabzonspor
8-Konyaspor
8-Galatasaray
6-Sivasspor
6-Bursaspor
5-Antalyaspor
5-Beşiktaş
5-Çaykur Rizespor
5-Yeni Malatyaspor
5-Akhisarspor
4-Başakşehir
4-Fenerbahçe
4-Kayserispor
4-Erzurumspor
3-Ankaragücü
2-Göztepe
Cisse rezalet lan 4 penalti kullanmis, hepsini kacirmis. Cagnesi olan penalti kazaniyor istatistiklere göre.

12-Kasımpaşa 7 5
10-Alanyaspor 4 6
9-Trabzonspor 5 4
8-Konyaspor 5 3
8-Galatasaray 7 1
6-Sivasspor 4 2
6-Bursaspor 2 4
5-Antalyaspor 5 0
5-Beşiktaş 4 1
5-Çaykur Rizespor 3 2
5-Yeni Malatyaspor 4 1
5-Akhisarspor 6 0
4-Başakşehir 4 0
4-Fenerbahçe 3 1
4-Kayserispor 4 0
4-Erzurumspor 4 0
3-Ankaragücü 2 1
2-Göztepe 1 1

Araya Fb maçı girmese ikinci devre aleyhimize pek de bir şey olmadı aslında şu ana kadar.

Araya Fb maçı girmese ikinci devre aleyhimize pek de bir şey olmadı aslında şu ana kadar.

Doğru ama Fb maçları en önemlisi.İlk yarı onları yensek rüzgarla herkesi öttürmüştük.Şimdi liderdik.Yine geçen hafta Palabıyık itlik yapmasa Başak maçımızda 1 puan bile yetecekti belki ve 7'de 7 rüzgarı olacaktı.

Göztepe maçımızda penaltıları penaltı değil.Aynı maçta Linnes'e yapılan penaltı çalınmadı.Ayrıca küçük detaylarda Luyindama'ya Halis'in Paşa maçında verdiği sarı kart uyduruktu.Marcao'nun son sarı kartı ha keza öyle.Hele aynı hafta Soldado ve Dirar'ın kart görmemesini düşünürsek.

Doğru ama Fb maçları en önemlisi.İlk yarı onları yensek rüzgarla herkesi öttürmüştük.Şimdi liderdik.Yine geçen hafta Palabıyık itlik yapmasa Başak maçımızda 1 puan bile yetecekti belki ve 7'de 7 rüzgarı olacaktı.

Göztepe maçımızda penaltıları penaltı değil.Aynı maçta Linnes'e yapılan penaltı çalınmadı.Ayrıca küçük detaylarda Luyindama'ya Halis'in Paşa maçında verdiği sarı kart uyduruktu.Marcao'nun son sarı kartı ha keza öyle.Hele aynı hafta Soldado ve Dirar'ın kart görmemesini düşünürsek.

Fb'yi yenip de herkesi öttürdüğümüz bir tek 2011-2012'yi hatırlıyorum.2008 de var ama zaten lig bitmişti Fb derbisi oynandığında,32. Haftaydı.Sanki doğru bir klişe değil gibi.

Fb'yi yenip de herkesi öttürdüğümüz bir tek 2011-2012'yi hatırlıyorum.2008 de var ama zaten lig bitmişti Fb derbisi oynandığında,32. Haftaydı.Sanki doğru bir klişe değil gibi.

Yensek en basitinden Terim 10 maç ceza almamış,Fernando sakatken Donk,Ndiaye ceza almamış orta sahamız dağılmamış olurdu.Şu kısmı bu kadar kötü geçmezdik.En kötü ihtimal Konya ve Rize'yi yenerdik.

58da29d6d97.png

Yensek en basitinden Terim 10 maç ceza almamış,Fernando sakatken Donk,Ndiaye ceza almamış orta sahamız dağılmamış olurdu.Şu kısmı bu kadar kötü geçmezdik.En kötü ihtimal Konya ve Rize'yi yenerdik.

58da29d6d97.png

İlk devre için katılıyorum da ikinci devre 7'de 7 falan olmazdı bence.Ligi 10'da 10'la bitiriyoruz çünkü dediğine göre.Çok zor bir ihtimal ve tarihimizde de yok sanırsam 10 maçlık bir galibiyet serisi sezon içinde.

Üst Alt