Spor Toto Süper Lig Penaltı Raporu

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
✍ Süper Lig'in ilk yarısında penaltı sayıları:

📌 Lehine en fazla penaltı verilen takım: Kasımpaşa

📌 Aleyhine en fazla penaltı verilen takımlar: Galatasaray & Yeni Malatyaspor FutbolArena on Twitter

Hayri Cund

MİKSER ALTAN
GSC Efsanesi
kpasa kadar beles penalti kazanan takim gormedim

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Ekibimize calinan penalti sayisini rezalet olarak degerlendiriyorum.

Konya ve Pasa macindakiler net olarak penalti degil.Bjk macinda penaltidan onceki pozisyon faul degil.Fb macindaki ise uyduruk.Muslera temas etmeseydi de bir sey olacagi yoktu.Hatta VAR'dan uyari gelmese medyada cok yanki bile bulmayabilirdi o pozisyon.

Bu arada

@Serkan Şafak

Akif Karabulut

Aslan Üye

Konya ve Pasa macindakiler net olarak penalti degil.Bjk macinda penaltidan onceki pozisyon faul degil.Fb macindaki ise uyduruk.Muslera temas etmeseydi de bir sey olacagi yoktu.Hatta VAR'dan uyari gelmese medyada cok yanki bile bulmayabilirdi o pozisyon.

Bu arada

@Serkan Şafak

İlaveten rize maçında 89da linnes düşürüldü hemen her yorumcu penaltı dedi 2 puanımız gitti.. Ayrıca bjk maçında onyekurunun topa elle dokunuşundan önce faul vardı net penaltı gitti - erene gelen ortada vida top gelmeden ereni biçti 2 net penaltı da o maçta vardı.. Kendi yorumum değil yorumcuların yorumu bu arada..

Ortalama bakarsak aleyhimize 4 tane uydurma penaltı verilirken 4-5 tane de net penaltımız harcandı.. Herşey adil olsaydı şu kadar sakat cezalı ya rağmen başakşehirin 3-5 puan önündeydik

Serkan Şafak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri

Bu arada

@Serkan Şafak

Gonul verdigim ekiplere yapilanlar beni uzuyor

Tuncay Özaslan

★★★★
GalataSarayı Efendileri
Yedigimiz 7 penalti golunnun 5 tanesinin net mimari Muslera'dir.

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Ilk penaltinizi 19.haftada ekibimize karsi kazanirsiniz desem ortak paydada bulusur muyuz?
İstatistiği görür görmez anlamıştım Göztepe'nin ilk penaltısını bizim maçla alacağını.

Üst Alt