Sportif Direktör Nöbeti


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sportif Direktör ve Teknik Direktör Nöbetihaldun üstünel gelmeli teknik direktörlüğe ise abdullah avcı
 
Cevap: Sportif Direktör ve Teknik Direktör NöbetiHadi bakalım beklemedeyiz ilk önce Fatih Terim gelsin bir tohumu atsın yeşertsin ondan sonra gelende filizi büyütüp bakar.
 
Cevap: Sportif Direktör Nöbetibende Abdullah Avci'nin gelmesini isterim.. keske gelse, 2. Fatih Terim olur kanisindayim.. Arif ile beraber florya'da o cok ozledigimiz aile ortamida saglanmis olur boylelikle..
 
Cevap: Sportif Direktör Nöbeti- Fatih Terim gelirse sportif direktör filan olmaz. Tek calisir.- Sportif Direktör aradiklarina göre Fatih Terim gelmeyecek- Can Cobanoglu isini iyi yapar, Haldun Üstünel de Adnan Polat ile calismaz. Dönse bile yine yönetici olarak dönmeli.- TD adaylarimin hepsi Türk. Yabanciya karsiyim. Yabanci gelecekse de buralari taniyan biri olmali. Lucescu, Gerets vs.- Abdullah Avci, Tolunay Kafkas, Mustafa Denizli, Ersun Yanal
 
Cevap: Sportif Direktör NöbetiCan Çobanoğlu Sportif Direktör olursa Mustafa Denizli sezon sonunda en büyük teknik direktör adayıdır ve teknik direktör olarak iki yıl daha çalışacağım diyordu. Böylece başladığı yerde de bitirmiş olur.İyi bir Sportif Direktör de gelmezse yeni gelecek teknik adamın {eğer Terim olmazsa} yine gönderilme potansyeli yüksek. Yani Abdullah Avcı, Tolunay Kafkas gibi hocalara yazık olur, üzülürüm.Yönetim, Haldun Üstünel'in dediğine yeni geldi. Oysa Haldun Üstünel, sezon başında futbolu profesyonel bir yapıya sokalım ve Lütfi Arıboğan'ı da başa getirelim demişti. O Lütfi Arıboğan yıllardır federasyonda ve hangi başkan gelirse de gelsin kendisinden vazgeçemiyor. Üstelik Lütfi Arıboğan'ın basketbol kökenli olmasına rağmen. Bu hamle en başında olsaydı bugün Rijkaard falan da gönderilmezdi ama geçmiş olsun diyelim.
 
Cevap: Sportif Direktör NöbetiBence Tugay Kerimoğlu olsun. Hem karakter olarak uygun, hem de futbol ve futbolcudan gerçekten anlıyor.
 
Cevap: Sportif Direktör NöbetiNe Üstünel, ne Albayrak ikiside şuanki yönetime girmezzzzzz. Aslında şu dönemde kimse gelmez..Herkeze Mart ayında yapılacak kongrenin sonucu beklenir..Oradan seçim kararı çıkmassa yönetime bir kaç kişi gelebilir..Bir önerim var Tugayıda düşünebiliriz..Eski futbolcularımızdan birinide menejer olarak alabiliriz..Oyunculara abilik yapar.
 
Cevap: Sportif Direktör NöbetiAdnan Polat'ın Adnan Sezgin sevgisi bugünleri de beraberinde getirdi. İşte Adnan Sezgin gitti, demek oluyormuş. Bunca beklemenin ne alemi vardı :) Olan kendisine oldu...
 
Cevap: Sportif Direktör NöbetiAdnan Sezgin'in ''Ben sadece görevimden istifa ettim'' demesi beni kuşkulandırıyor.Acaba bu adam baskı olmasın diye dışardan mı yönetecek takımı?
 
Cevap: Sportif Direktör NöbetiSportif Direktör olayı başka bir iş, farklı bir profesyonel olay. Haldun Üstünel falan olmaz kafadan unutalım bunları. Ya da başka bir teknik adam olmaz, olursa da İngiltere'deki gibi menejerlik sistemi olur. Bunu da sadece Terim başarır. Bunun dışında teknik adamlardan da sportif direktör olmaz. Bugün sportif direktör, yarın teknik direktör olayının bir espirisi yok. Aykut Kocaman örneğinde olduğu gibi.
 
Cevap: Sportif Direktör NöbetiReal Madrid de ki gibi Zidane, Jorge Valdano, Emilio Butragueno ve Miquel Pardeza isimleri ile doldurmak lazım kulübü
 
Cevap: Sportif Direktör NöbetiSportif Direktör olayı başka bir iş, farklı bir profesyonel olay. Haldun Üstünel falan olmaz kafadan unutalım bunları. Ya da başka bir teknik adam olmaz, olursa da İngiltere'deki gibi menejerlik sistemi olur. Bunu da sadece Terim başarır. Bunun dışında teknik adamlardan da sportif direktör olmaz. Bugün sportif direktör, yarın teknik direktör olayının bir espirisi yok. Aykut Kocaman örneğinde olduğu gibi.Aynen katılıyorum.H.Üstünel zaten ''İşi profesyonellere bırakalım'' demişti.Adnan Sezgin'den dolayı istifa etmek orunda kaldı.Bence Adnan Polat dönemi bitinceye kadar S.Direktör makamı boş kalmalı,T.Direktör olarakta Tugay'la bu işi yürütmek.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt