Sports Digitale | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sports Digitale

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzun zamandır Tw'de takip ettiğim, özellikle amatör branşları yakından takip eden, futbolda da çekinmeden doğruları söyleyebilen kongre üyesi Kerem Övet ve mantıklı yorumlarıyla takip ettiğim Erinç Bilican'ın sunduğu güzel bir kanal. Bu iki kişi aynı zamanda, zaman zaman GS TV'ye de çıkıyor. Hak ettikleri değeri geç de olsa aldıklarını düşünüyorum. Bugünkü programı da izledim kimsenin değinmediği noktaları konuştular. İleride daha değerleneceğini düşünüyorum bu programın.

Bugunkü program;

çok temiz program çıkmış ortaya.

Kelleci kendi sayfasında amatör çekimlerini bırakıp komple bu ekiple takılsın.

Kalite adam.

Edt: Kerem hariç

böyle kalite programlar yapılsın televizyonlarda da artık, Eşref hesap ödetti, torrent terime laf çaktı vs gibi zırvalar yerine bunları dinleyelim. Göremediğimiz kaçırdığımız şeyleri anlatsınlar bize.

Helal olsun gerçekten, kalite abiler.

Kerem-Erinç-Sinan üçlüsünü izlemeyi çok seviyorum, hem kaliteli bir program oluyor hem de enerjilerini beğeniyorum.Serdar Kelleci'yi de burdan keşfettim.İzlediğim tek spor ve Gs programı 👍

biraz boş bi yayın gibi geldi. sonda da bi herif bağlanıp sınav tarihleriyle ilgili çeşitli kolpalar sundu.

Nelsson için 15 üzeri bir teklif gelmiş, Burak elmas anlaşma sağlamış ve kararı yeni yönetime bırakmış diyor bu arkadaşlar.

Hem Marcao hem Kerem'in menajerleri kulüplerle görüşme halindeymiş.

Boey gitmek istiyormuş, yerine Kayserispordan Onur bulut ismi geçiyormuş.

Cenk Ergün'ün de Larinle görüşüp anlaştığını söylediler.

Nelsson için 15 üzeri bir teklif gelmiş, Burak elmas anlaşma sağlamış ve kararı yeni yönetime bırakmış diyor bu arkadaşlar.

Hem Marcao hem Kerem'in menajerleri kulüplerle görüşme halindeymiş.

Boey gitmek istiyormuş, yerine Kayserispordan Onur bulut ismi geçiyormuş.

Cenk Ergün'ün de Larinle görüşüp anlaştığını söylediler.
NE LARINI LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt