Sporx: Ibricic Galatasaray'da!


Ve G.Saray'dan beklenen transfer!

Transfer döneminin sessiz takımı Galatasaray, beklenen hamlesini yaptı ve Hajduk Split'li Ibricic'i renklerine bağladı.1

2

29 Ağustos 2010 Pazar - 00:54

Sporx.com

Ve G.Saray'dan beklenen transfer! (Sporx Özel) Galatasaray transfer konusundaki sessizliğini bozmak üzere! Sezona çok kötü başlayan ve UEFA Avrupa Ligi'ne erkenden veda eden Galatasaray, Hajduk Split'in Boşnak futbolcusu Senijad Ibricic'i renklerine bağladı. Galatasaray'ın Ibricic'in bonservisi için Hajduk Split'e 5,5 milyon avro ödeyeceği öğrenildi. Orta saha ve forvet arkasında görev yapabilen Ibricic, golcü kimliğiyle dikkatleri çekiyor.Bu transferi ise Hırvatistan'da bulunan Galatasaray Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin bitirdi. Sezgin son günlerde özellikle Galatasaraylı taraftarların eleştirilerin odağında bulunuyordu.Bu arada Gaziantepspor'un da Ibricic'in transferi gerçekleştirmek üzere iki yöneticisiyle Hırvatistan'a gittiği, ancak Galatasaray'ın devreye girmesi üzerine geri çekildiği öğrenildi.Senijad İbricic kimdir ?26 Ekim 1985 doğumlu olan Senijad Ibricic profesyonel futbol kariyerine 2003 yılında Podgrmec'te başladı. Orta saha ve forvet mevkilerinde görev yapabilen 24 yaşındaki futbolcu Podgrmec'te 23 maçta 16 gole imza attı. 2004 yılında ülkesinin takımlarından NK Zagrep'e transfer olan 1.82 boyundaki İbricic, 4 sezon formasını giydiği yeni takımında 99 kez sahaya çıktı ve 22 golle takımına katkı sağladı.2008 yılında Hajduk Split'in teklifiyle kariyerinde yeni bir sayfa açan İbricic, bu takımda ise 66 maçta 33 gol kaydederek kalitesini ortaya koydu. Bosna Hersek Milli Takımı'nda ise 24 kez görev alan ofansif futbolcu 3 kez rakip ağları sarsmayı başardı.Özel Haber: Hilmi Sever
 
Cevap: Sporx: Ibricic Galatasaray'da!5,5 milyon euro?Oldu bitti olsun diye fazladan verilen en az 2 milyon euro,bu taraftara yazik boyle yonetim...Yine de faydali olur,seviye atlatmaz ama takim oyuncusudur.Hayirli olsun diyelim Turk tabiriyle.
 
Ve G.Saray'dan beklenen transfer!yanantop-sondakika2.jpg
Transfer döneminin sessiz takımı Galatasaray, beklenen hamlesini yaptı ve Hajduk Split'li Ibricic'i renklerine bağladı.Galatasaray transfer konusundaki sessizliğini bozmak üzere! Sezona çok kötü başlayan ve UEFA Avrupa Ligi'ne erkenden veda eden Galatasaray, Hajduk Split'in Boşnak futbolcusu Senijad Ibricic'i renklerine bağladı. Galatasaray'ın Ibricic'in bonservisi için Hajduk Split'e 5,5 milyon avro ödeyeceği öğrenildi. Orta saha ve forvet arkasında görev yapabilen Ibricic, golcü kimliğiyle dikkatleri çekiyor.Bu transferi ise Hırvatistan'da bulunan Galatasaray Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin bitirdi. Sezgin son günlerde özellikle Galatasaraylı taraftarların eleştirilerin odağında bulunuyordu.Bu arada Gaziantepspor'un da Ibricic'in transferi gerçekleştirmek üzere iki yöneticisiyle Hırvatistan'a gittiği, ancak Galatasaray'ın devreye girmesi üzerine geri çekildiği öğrenildi.Senijad İbricic kimdir ?26 Ekim 1985 doğumlu olan Senijad Ibricic profesyonel futbol kariyerine 2003 yılında Podgrmec'te başladı. Orta saha ve forvet mevkilerinde görev yapabilen 24 yaşındaki futbolcu Podgrmec'te 23 maçta 16 gole imza attı. 2004 yılında ülkesinin takımlarından NK Zagrep'e transfer olan 1.82 boyundaki İbricic, 4 sezon formasını giydiği yeni takımında 99 kez sahaya çıktı ve 22 golle takımına katkı sağladı.2008 yılında Hajduk Split'in teklifiyle kariyerinde yeni bir sayfa açan İbricic, bu takımda ise 66 maçta 33 gol kaydederek kalitesini ortaya koydu. Bosna Hersek Milli Takımı'nda ise 24 kez görev alan ofansif futbolcu 3 kez rakip ağları sarsmayı başardı. 
Cevap: Sporx: Ibricic Galatasaray'da!İnşallah bu adam forvet sağ açık ve ortasaha rotasyonu için alınmıştır.Yanında misimovic ile annan da alınırsa ilk 2 de bitiririz sezonu.
 
Cevap: Sporx: Ibricic Galatasaray'da!Ben bu adamın adını ilk defa duydum o yüzden performansını bilemem bilenler yazıyo zaten onları okuyoruz da benim anlamadığım 5.5 m verebiliyodun bu zamana kadar nerdeydin Avrupa gitti ligde 2 maç gitti bu kadar kriz ortamı oldu da şimdimi aklına geldi bu adamların bu transfer
 
Cevap: Sporx: Ibricic Galatasaray'da!Allah nasıl biliosa öle yapsın sizi ya aldıgınız adama bakın Misimovic bekliyoduk kim geldi ali lukunkuyı falan da alın ya petre falan da gelsin lanet olsun böle yönetime !!!!
 
Cevap: Sporx: Ibricic Galatasaray'da!3-4 aydır beklediğimiz adam bu mu? Uykunuza yazık gidin yatın Allah aşkına, mevcut takıma bir şey katmaz bu yahu.
 
Cevap: Sporx: Ibricic Galatasaray'da!Eğer Misinin yerine aldıysa Adnan Sezgin bunu yatacak yerin yok Adnan Sezgin.
 
Üst Alt